AS USA
Live
Scores
Soccer
NFL
NBA
MLB
NCAA
Other Sports
Racing
Latest News
Entertainment
MeriStation
Stories
Log in
Sign in to comment
Log in
Log in
Sign in to comment
APP
Searcher
Search
Close
International editions
EDITION
en
SPAIN
CHILE
COLOMBIA
USA
MEXICO
LATIN USA
AMERICA
Return
Return to
Topics of the day
Topics
New Zealand - USA live
Olympics medal count live
Olympics Games TV
Olympics games today
Summer Olympics dates
Elections in Venezuela locations
NFL 2024 schedule
Olympic Games schedule
Summer League NBA TV
Puebla - Inter Miami TV
2024 Leagues Cup TV
Mega Millions today
Powerball today
Summer League schedule
Cowboys training camp
2024 Olympics first gold medal
Eurocup Femenina
Eurocup Femenina
News
Matchday
Standings
Fixtures
Seasons
Season 2024/2025 Eurocup Femenina
Season 2023/2024 Eurocup Femenina
Season 2022/2023 Eurocup Femenina
Season 2021/2022 Eurocup Femenina
Season 2020/2021 Eurocup Femenina
Season 2019/2020 Eurocup Femenina
Season 2018/2019 Eurocup Femenina
Menu
More
First round
Group stage
Third round
Fourth round
Last 16
Quarter-finals
Semi-final
3rd and 4rd Place
Final
Results
Eurocup Femenina 2021/2022
Matchday 1
Matchday 2
20 - 21 Oct
Matchday 1
13 - 14 Oct
Matchday 2
20 - 21 Oct
Matchday 3
26 - 28 Oct
Matchday 4
02 - 03 Nov
Matchday 5
23 - 25 Nov
Matchday 6
01 - 02 Dec
Matchday 3
Group A
BC Polkowice
83 - 72
Hatayspor
We-20/10 13:00
Enisey Krasnoyarsk
61 - 69
Panathinaikos
Th-21/10 08:00
Group B
Uni Györ
83 - 117
Prometey
We-20/10 12:00
ACS Sepsi
62 - 47
Elazig Il Özel
Th-21/10 12:00
Group C
Cukurova Mersin Yenisehir
98 - 75
AZS UMCS Lublin
We-20/10 11:00
InvestInTheWest AJP Gorzow
80 - 58
Horizont
Th-21/10 12:00
Group D
Bellona Kayseri
71 - 63
NKA Universitas PEAC
We-20/10 11:00
Neve David Ramla
64 - 79
Nesibe Aydin
Th-21/10 14:00
Group E
Nadezhda Orenburg
77 - 45
Polskieprzetwory Bydgoszcz
We-20/10 10:00
Olympiacos
82 - 66
Estrella Roja
Th-21/10 11:30
Group F
Orman Genclik
70 - 52
Ludovika-FCSM Csata
We-20/10 09:00
DVTK Miskolc
65 - 58
Nika Syktyvkar
Th-21/10 12:30
Group G
Tango Bourges Basket
102 - 49
Elfic Fribourg
We-20/10 14:00
Banco di Sardegna Sassari
64 - 82
Clarinos Tenerife
Th-21/10 14:30
Group H
Lointek Gernika Bizkaia
78 - 90
Roche Vendee
We-20/10 14:00
Flammes
84 - 46
Virtus Segafredo Bologna
We-20/10 14:00
Group I
Valencia BC
95 - 45
Namur Capitale
We-20/10 14:00
Durán Maquinaria Ensino
50 - 69
Kangoeroes Basket
Th-21/10 14:15
Group J
LDLC Asvel
81 - 50
MBK Ruzomberok
We-20/10 14:00
Liege Panthers
55 - 66
Estudiantes Femenino
We-20/10 14:30
Group K
London Lions
74 - 82
Zabiny Brno
We-20/10 11:00
Castors Braine
61 - 59
Rutronik Stars Keltern
We-20/10 14:30
Group L
Villeneuve D'Ascq
82 - 42
KP Brno
We-20/10 14:00
Tarbes GB
66 - 53
Haukar
We-20/10 14:00
Updated at
06:56h
ET
- Wednesday, 10/04/2024