Taekwondo
Pick up Competition, Modality and Stage
Close filters
Modality +
Stage +
-49 kg Women Women 1/16 Eliminations
Result
Friday, 23 Jul 2021 21:00
Name Points
Badge/Flag Israel Abishag Semberg Ganador 22
Badge/Flag Puerto Rico Victoria Stambaugh 2
1/8 Eliminations
Result
Saturday, 24 Jul 2021 00:30
Name Points
Badge/Flag Japan Miyu Yamada Ganador 10
Badge/Flag Chinese Taipei Po-Ya Su 9
Result
Saturday, 24 Jul 2021 00:30
Name Points
Badge/Flag South Korea Jaeyoung Sim Ganador 19
Badge/Flag Morocco Oumaima El Bouchti 10
Result
Saturday, 24 Jul 2021 00:30
Name Points
Badge/Flag Vietnam Thi Kim Tuyen Truong Ganador 19
Badge/Flag Canada Yvette Yong 5
Quarter-final
Result
Saturday, 24 Jul 2021 02:30
Name Points
Badge/Flag Japan Miyu Yamada Ganador 16
Badge/Flag South Korea Jaeyoung Sim 7
Result
Saturday, 24 Jul 2021 02:30
Name Points
Badge/Flag Thailand Panipak Wongpattanakit Ganador 20
Badge/Flag Vietnam Thi Kim Tuyen Truong 11
Result
Saturday, 24 Jul 2021 02:30
Name Points
Badge/Flag Spain Adriana Cerezo Iglesias Ganador 33
Badge/Flag China Jingyu Wu 2
Semi-final
Result
Saturday, 24 Jul 2021 03:30
Name Points
Badge/Flag Thailand Panipak Wongpattanakit Ganador 34
Badge/Flag Japan Miyu Yamada 12
Result
Saturday, 24 Jul 2021 03:30
Name Points
Badge/Flag Spain Adriana Cerezo Iglesias Ganador 39
Badge/Flag Turkey Rukiye Yildirim 19
1st Repechage Round
Result
Saturday, 24 Jul 2021 06:30
Name Points
Badge/Flag Israel Abishag Semberg Ganador 22
Badge/Flag Vietnam Thi Kim Tuyen Truong 1
Result
Saturday, 24 Jul 2021 06:30
Name Points
Badge/Flag Serbia Tijana Bogdanovic Ganador 12
Badge/Flag China Jingyu Wu 9
Bronze medal combat
Result
Saturday, 24 Jul 2021 08:00
Name Points
Badge/Flag Israel Abishag Semberg Ganador 27
Badge/Flag Turkey Rukiye Yildirim 22
Result
Saturday, 24 Jul 2021 08:00
Name Points
Badge/Flag Serbia Tijana Bogdanovic Ganador 20
Badge/Flag Japan Miyu Yamada 6
Final
Result
Saturday, 24 Jul 2021 08:30
Name Points
Badge/Flag Thailand Panipak Wongpattanakit Ganador 11
Badge/Flag Spain Adriana Cerezo Iglesias 10
-58 kg Men Men 1/8 Eliminations
Result
Saturday, 24 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag Ethiopia Solomon Demse Ganador 22
Badge/Flag Japan Sergio Suzuki 2
Result
Saturday, 24 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag Tunissia Mohamed Khalil Jendoubi Ganador 25
Badge/Flag Russian Olympic Committee Mikhail Artamonov 18
Result
Saturday, 24 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag Spain Adrian Vicente Yunta Ganador 24
Badge/Flag Portugal Rui Braganca 9
Quarter-final
Result
Saturday, 24 Jul 2021 02:45
Name Points
Badge/Flag Tunissia Mohamed Khalil Jendoubi Ganador 32
Badge/Flag Ethiopia Solomon Demse 9
Result
Saturday, 24 Jul 2021 02:45
Name Points
Badge/Flag South Korea Jun Jang Ganador 24
Badge/Flag Spain Adrian Vicente Yunta 19
Semi-final
Result
Saturday, 24 Jul 2021 03:45
Name Points
Badge/Flag Tunissia Mohamed Khalil Jendoubi Ganador 25
Badge/Flag South Korea Jun Jang 19
Result
Saturday, 24 Jul 2021 03:45
Name Points
Badge/Flag Italy Vito Dell aquila Ganador 29
Badge/Flag Argentina Lucas lautaro Guzman 10
1st Repechage Round
Result
Saturday, 24 Jul 2021 06:45
Name Points
Badge/Flag Russian Olympic Committee Mikhail Artamonov Ganador 27
Badge/Flag Ethiopia Solomon Demse 5
Result
Saturday, 24 Jul 2021 06:45
Name Points
Badge/Flag Hungary Omar Salim Ganador 43
Badge/Flag Thailand Ramnarong Sawekwiharee 22
Bronze medal combat
Result
Saturday, 24 Jul 2021 08:15
Name Points
Badge/Flag Russian Olympic Committee Mikhail Artamonov Ganador 15
Badge/Flag Argentina Lucas lautaro Guzman 10
Result
Saturday, 24 Jul 2021 08:15
Name Points
Badge/Flag South Korea Jun Jang Ganador 46
Badge/Flag Hungary Omar Salim 16
Final
Result
Saturday, 24 Jul 2021 08:45
Name Points
Badge/Flag Italy Vito Dell aquila Ganador 16
Badge/Flag Tunissia Mohamed Khalil Jendoubi 12
-57 kg Women Women 1/8 Eliminations
Result
Sunday, 25 Jul 2021 00:44
Name Points
Badge/Flag Niger Tekiath Ben Yessouf Ganador 11
Badge/Flag Japan Mayu Hamada 6
Result
Sunday, 25 Jul 2021 00:44
Name Points
Badge/Flag Russian Olympic Committee Tatiana Minina Ganador 15
Badge/Flag Greece Fani Tzeli 7
Result
Sunday, 25 Jul 2021 00:44
Name Points
Badge/Flag China Lijun Zhou Ganador 31
Badge/Flag Poland Patrycja Adamkiewicz 17
Result
Sunday, 25 Jul 2021 00:44
Name Points
Kimia Alizadeh Zenoorin Ganador 16
Badge/Flag United Kingdom Jade Jones 12
Quarter-final
Result
Sunday, 25 Jul 2021 02:36
Name Points
Badge/Flag Russian Olympic Committee Tatiana Minina Ganador 15
Badge/Flag Niger Tekiath Ben Yessouf 10
Result
Sunday, 25 Jul 2021 02:36
Name Points
Kimia Alizadeh Zenoorin Ganador 9
Badge/Flag China Lijun Zhou 8
Result
Sunday, 25 Jul 2021 02:36
Name Points
Badge/Flag United States Anastasija Zolotic Ganador 17
Badge/Flag Turkey Hatice Kubra Ilgun 9
Result
Sunday, 25 Jul 2021 02:36
Name Points
Badge/Flag Chinese Taipei Chia-Ling Lo Ganador 18
Badge/Flag Canada Skylar Park 7
Semi-final
Result
Sunday, 25 Jul 2021 03:32
Name Points
Badge/Flag Russian Olympic Committee Tatiana Minina Ganador 10
Kimia Alizadeh Zenoorin 3
Result
Sunday, 25 Jul 2021 03:32
Name Points
Badge/Flag United States Anastasija Zolotic Ganador 28
Badge/Flag Chinese Taipei Chia-Ling Lo 5
1st Repechage Round
Result
Sunday, 25 Jul 2021 06:42
Name Points
Badge/Flag Niger Tekiath Ben Yessouf Ganador 2
Badge/Flag Greece Fani Tzeli 0
Result
Sunday, 25 Jul 2021 06:42
Name Points
Badge/Flag Turkey Hatice Kubra Ilgun Ganador 6
Badge/Flag Morocco Nada Laaraj 0
Bronze medal combat
Result
Sunday, 25 Jul 2021 08:00
Name Points
Badge/Flag Chinese Taipei Chia-Ling Lo Ganador 10
Badge/Flag Niger Tekiath Ben Yessouf 6
Result
Sunday, 25 Jul 2021 08:00
Name Points
Badge/Flag Turkey Hatice Kubra Ilgun Ganador 8
Kimia Alizadeh Zenoorin 6
Final
Result
Sunday, 25 Jul 2021 08:30
Name Points
Badge/Flag United States Anastasija Zolotic Ganador 25
Badge/Flag Russian Olympic Committee Tatiana Minina 17
-68 kg Men Men 1/8 Eliminations
Result
Sunday, 25 Jul 2021 00:58
Name Points
Badge/Flag Bosnia Nedzad Husic Ganador 22
Badge/Flag Japan Ricardo Suzuki 2
Result
Sunday, 25 Jul 2021 00:58
Name Points
Badge/Flag Egypt Abdelrahman Wael Mahmoud Abow Ganador 22
Badge/Flag Spain Javier Perez Polo 20
Result
Sunday, 25 Jul 2021 00:58
Name Points
Badge/Flag Iran Mirhashem Hosseini Ganador 18
Badge/Flag Chinese Taipei Yu-Jen Huang 15
Result
Sunday, 25 Jul 2021 00:58
Name Points
Badge/Flag Uzbekistán Ulugbek Rashitov Ganador 21
Badge/Flag South Korea Dae-Hoon Lee 19
Result
Sunday, 25 Jul 2021 00:58
Name Points
Badge/Flag United Kingdom Bradly Sinden Ganador 53
Badge/Flag New Zealand Thomas Burns 8
Result
Sunday, 25 Jul 2021 00:58
Name Points
Badge/Flag Turkey Hakan Recber Ganador 25
Badge/Flag Brazil Edival Pontes 18
Result
Sunday, 25 Jul 2021 00:58
Name Points
Badge/Flag Dominican Republic Bernardo Pie Ganador 18
Badge/Flag Belgium Jaouad Achab 11
Result
Sunday, 25 Jul 2021 00:58
Name Points
Badge/Flag China Shuai Zhao Ganador 22
20
Quarter-final
Result
Sunday, 25 Jul 2021 02:50
Name Points
Badge/Flag Bosnia Nedzad Husic Ganador 8
Badge/Flag Egypt Abdelrahman Wael Mahmoud Abow 7
Result
Sunday, 25 Jul 2021 02:50
Name Points
Badge/Flag Uzbekistán Ulugbek Rashitov Ganador 34
Badge/Flag Iran Mirhashem Hosseini 22
Result
Sunday, 25 Jul 2021 02:50
Name Points
Badge/Flag United Kingdom Bradly Sinden Ganador 39
Badge/Flag Turkey Hakan Recber 19
Result
Sunday, 25 Jul 2021 02:50
Name Points
Badge/Flag China Shuai Zhao Ganador 13
Badge/Flag Dominican Republic Bernardo Pie 8
Semi-final
Result
Sunday, 25 Jul 2021 03:46
Name Points
Badge/Flag Uzbekistán Ulugbek Rashitov Ganador 28
Badge/Flag Bosnia Nedzad Husic 5
Result
Sunday, 25 Jul 2021 03:46
Name Points
Badge/Flag United Kingdom Bradly Sinden Ganador 33
Badge/Flag China Shuai Zhao 25
1st Repechage Round
Result
Sunday, 25 Jul 2021 06:56
Name Points
Badge/Flag Turkey Hakan Recber Ganador 23
Badge/Flag New Zealand Thomas Burns 8
Result
Sunday, 25 Jul 2021 06:56
Name Points
Badge/Flag South Korea Dae-Hoon Lee Ganador 30
Badge/Flag Iran Mirhashem Hosseini 21
Bronze medal combat
Result
Sunday, 25 Jul 2021 08:15
Name Points
Badge/Flag Turkey Hakan Recber Ganador 22
Badge/Flag Bosnia Nedzad Husic 13
Result
Sunday, 25 Jul 2021 08:15
Name Points
Badge/Flag China Shuai Zhao Ganador 17
Badge/Flag South Korea Dae-Hoon Lee 15
Final
Result
Sunday, 25 Jul 2021 08:45
Name Points
Badge/Flag Uzbekistán Ulugbek Rashitov Ganador 34
Badge/Flag United Kingdom Bradly Sinden 29
-67 kg Women Women 1/8 Eliminations
Result
Monday, 26 Jul 2021 00:30
Name Points
Badge/Flag Turkey Nur Tatar Askari Ganador 12
Badge/Flag Nigeria Elizabeth Oluchi Anyanacho 7
Result
Monday, 26 Jul 2021 00:30
Name Points
Badge/Flag United States Paige Mc Pherson Ganador 8
Badge/Flag Azerbaiyán Farida Azizova 5
Result
Monday, 26 Jul 2021 00:30
Name Points
Badge/Flag Brazil Milena Titoneli Ganador 9
Badge/Flag Jordan Julyana Al-Sadeq 9
Result
Monday, 26 Jul 2021 00:30
Name Points
Badge/Flag Croatia Matea Jelic Ganador 22
Badge/Flag Haiti Lauren Lee 2
Result
Monday, 26 Jul 2021 00:30
Name
Badge/Flag Ivory Coast Ruth Gbagbi Ganador
Badge/Flag Democatric Republic of Congo Naomie Katoka
Result
Monday, 26 Jul 2021 00:30
Name Points
Badge/Flag China Mengyu Zhang Ganador 12
Badge/Flag Uzbekistán Nigora Tursunkulova 9
Result
Monday, 26 Jul 2021 00:30
Name Points
Badge/Flag Egypt Hedaya Wahba Ganador 11
Badge/Flag France Magda Wiet henin 10
Result
Monday, 26 Jul 2021 00:30
Name Points
Badge/Flag United Kingdom Lauren Williams Ganador 11
Badge/Flag Tonga Malia Paseka 0
Quarter-final
Result
Monday, 26 Jul 2021 02:30
Name Points
Badge/Flag United States Paige Mc Pherson Ganador 3
Badge/Flag Turkey Nur Tatar Askari 1
Result
Monday, 26 Jul 2021 02:30
Name Points
Badge/Flag Croatia Matea Jelic Ganador 30
Badge/Flag Brazil Milena Titoneli 9
Result
Monday, 26 Jul 2021 02:30
Name Points
Badge/Flag Ivory Coast Ruth Gbagbi Ganador 21
Badge/Flag China Mengyu Zhang 9
Result
Monday, 26 Jul 2021 02:30
Name Points
Badge/Flag United Kingdom Lauren Williams Ganador 13
Badge/Flag Egypt Hedaya Wahba 12
Semi-final
Result
Monday, 26 Jul 2021 03:30
Name Points
Badge/Flag Croatia Matea Jelic Ganador 15
Badge/Flag United States Paige Mc Pherson 4
Result
Monday, 26 Jul 2021 03:30
Name Points
Badge/Flag United Kingdom Lauren Williams Ganador 24
Badge/Flag Ivory Coast Ruth Gbagbi 18
1st Repechage Round
Result
Monday, 26 Jul 2021 06:30
Name Points
Badge/Flag Brazil Milena Titoneli Ganador 26
Badge/Flag Haiti Lauren Lee 5
Result
Monday, 26 Jul 2021 06:30
Name Points
Badge/Flag Egypt Hedaya Wahba Ganador 19
Badge/Flag Tonga Malia Paseka 0
Bronze medal combat
Result
Monday, 26 Jul 2021 08:00
Name Points
Badge/Flag Ivory Coast Ruth Gbagbi Ganador 12
Badge/Flag Brazil Milena Titoneli 8
Result
Monday, 26 Jul 2021 08:00
Name Points
Badge/Flag Egypt Hedaya Wahba Ganador 17
Badge/Flag United States Paige Mc Pherson 6
Final
Result
Monday, 26 Jul 2021 08:30
Name Points
Badge/Flag Croatia Matea Jelic Ganador 25
Badge/Flag United Kingdom Lauren Williams 22
-80 kg Men Men 1/8 Eliminations
Result
Monday, 26 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag Italy Simone Alessio Ganador 22
Badge/Flag Brazil Icaro Miguel Martins Soares 3
Result
Monday, 26 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag Egypt Seif Eissa Ganador 11
Badge/Flag Australia Jack Marton 1
Result
Monday, 26 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag Croatia Toni Kanaet Ganador 21
Badge/Flag Spain Raul Martinez Garcia 15
Result
Monday, 26 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag Russian Olympic Committee Maksim Khramtcov Ganador 13
Badge/Flag Burkina Faso Faysal Sawadogo 6
Result
Monday, 26 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag Azerbaiyán Milad Beigi Harchegani Ganador 15
Badge/Flag Chinese Taipei Wei-Ting Liu 11
Result
Monday, 26 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag Uzbekistán Nikita Rafalovich Ganador 17
Badge/Flag Dominican Republic Moises Hernandez Encarnacion 7
Result
Monday, 26 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag Jordan Saleh Elsharabaty Ganador 5
Badge/Flag Norway Richard Andre Ordemann 4
Result
Monday, 26 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag Morocco Achraf Mahboubi Ganador 21
Badge/Flag Ivory Coast Cheick Sallah Cisse 11
Quarter-final
Result
Monday, 26 Jul 2021 02:45
Name Points
Badge/Flag Russian Olympic Committee Maksim Khramtcov Ganador 22
Badge/Flag Croatia Toni Kanaet 0
Result
Monday, 26 Jul 2021 02:45
Name Points
Badge/Flag Uzbekistán Nikita Rafalovich Ganador 12
Badge/Flag Azerbaiyán Milad Beigi Harchegani 1
Result
Monday, 26 Jul 2021 02:45
Name Points
Badge/Flag Jordan Saleh Elsharabaty Ganador 17
Badge/Flag Morocco Achraf Mahboubi 15
Semi-final
Result
Monday, 26 Jul 2021 03:45
Name Points
Badge/Flag Russian Olympic Committee Maksim Khramtcov Ganador 13
Badge/Flag Egypt Seif Eissa 1
Result
Monday, 26 Jul 2021 03:45
Name Points
Badge/Flag Jordan Saleh Elsharabaty Ganador 13
Badge/Flag Uzbekistán Nikita Rafalovich 11
1st Repechage Round
Result
Monday, 26 Jul 2021 06:45
Name Points
Badge/Flag Croatia Toni Kanaet Ganador 30
Badge/Flag Burkina Faso Faysal Sawadogo 10
Result
Monday, 26 Jul 2021 06:45
Name Points
Badge/Flag Norway Richard Andre Ordemann Ganador 25
Badge/Flag Morocco Achraf Mahboubi 10
Bronze medal combat
Result
Monday, 26 Jul 2021 08:15
Name Points
Badge/Flag Croatia Toni Kanaet Ganador 24
Badge/Flag Uzbekistán Nikita Rafalovich 18
Result
Monday, 26 Jul 2021 08:15
Name Points
Badge/Flag Egypt Seif Eissa Ganador 12
Badge/Flag Norway Richard Andre Ordemann 4
Final
Result
Monday, 26 Jul 2021 08:45
Name Points
Badge/Flag Russian Olympic Committee Maksim Khramtcov Ganador 20
Badge/Flag Jordan Saleh Elsharabaty 9
+67 kg Women Women 1/8 Eliminations
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 00:30
Name Points
Badge/Flag Dominican Republic Katherine Rodríguez Peguero Ganador 7
Badge/Flag Turkey Nafia Kus 5
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 00:30
Name Points
Badge/Flag South Korea da-Bin Lee Ganador 17
Badge/Flag Ivory Coast Aminata Charlene Traore 13
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 00:30
Name Points
Badge/Flag Kazakhstan Cansel Deniz Ganador 10
Badge/Flag Uzbekistán Svetlana Osipova 9
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 00:30
Name Points
Badge/Flag China Shuyin Zheng Ganador 20
Badge/Flag Honduras Keyla Paola Avila Ramirez 1
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 00:30
Name Points
Badge/Flag France Althea Laurin Ganador 21
Badge/Flag Mexico Briseida Acosta 3
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 00:30
Name Points
Badge/Flag Poland Aleksandra Kowalczuk Ganador 7
Badge/Flag Australia Reba Stewart 2
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 00:30
Name Points
Badge/Flag Serbia Milica Mandic Ganador 13
Badge/Flag Kenya Faith Ogallo 0
Quarter-final
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 02:30
Name Points
Badge/Flag South Korea da-Bin Lee Ganador 23
Badge/Flag Dominican Republic Katherine Rodríguez Peguero 14
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 02:30
Name Points
Badge/Flag United Kingdom Bianca Walkden Ganador 17
Badge/Flag Kazakhstan Cansel Deniz 7
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 02:30
Name Points
Badge/Flag France Althea Laurin Ganador 14
Badge/Flag China Shuyin Zheng 6
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 02:30
Name Points
Badge/Flag Serbia Milica Mandic Ganador 11
Badge/Flag Poland Aleksandra Kowalczuk 4
Semi-final
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 03:30
Name Points
Badge/Flag South Korea da-Bin Lee Ganador 25
Badge/Flag United Kingdom Bianca Walkden 24
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 03:30
Name Points
Badge/Flag Serbia Milica Mandic Ganador 7
Badge/Flag France Althea Laurin 5
1st Repechage Round
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 06:30
Name Points
Badge/Flag Ivory Coast Aminata Charlene Traore Ganador 11
Badge/Flag Dominican Republic Katherine Rodríguez Peguero 9
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 06:30
Name Points
Badge/Flag Poland Aleksandra Kowalczuk Ganador 15
Badge/Flag Kenya Faith Ogallo 7
Bronze medal combat
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 08:00
Name Points
Badge/Flag France Althea Laurin Ganador 17
Badge/Flag Ivory Coast Aminata Charlene Traore 8
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 08:00
Name Points
Badge/Flag United Kingdom Bianca Walkden Ganador 7
Badge/Flag Poland Aleksandra Kowalczuk 3
Final
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 08:30
Name Points
Badge/Flag Serbia Milica Mandic Ganador 10
Badge/Flag South Korea da-Bin Lee 7
+80 kg Men Men 1/8 Eliminations
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag Croatia Ivan Sapina Ganador 6
Badge/Flag Mexico Carlos Sansores 4
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag China Hongyi Sun Ganador 7
Badge/Flag United Kingdom Mahama Cho 4
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag Slovenia Ivan Konrad Trajkovic Ganador 26
Badge/Flag Gabon Anthony Mylann Obame 5
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag Russian Olympic Committee Vladislav Larin Ganador 24
Badge/Flag Tonga Pita Taufatofua 3
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag South Korea Kyo-Don In Ganador 13
Badge/Flag Afghanistan Farzad Mansouri 12
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag Kazakhstan Ruslan Zhaparov Ganador 11
Badge/Flag Germany Alexander Bachmann 7
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag Ivory Coast Seydou Gbane Ganador 15
Badge/Flag Niger Abdoulrazak Issoufou Alfaga 9
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 00:45
Name Points
Badge/Flag Macedonia Dejan Georgievski Ganador 11
Badge/Flag Cuba Rafael Yunier Alba Castillo 8
Quarter-final
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 02:45
Name Points
Badge/Flag China Hongyi Sun Ganador 8
Badge/Flag Croatia Ivan Sapina 6
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 02:45
Name Points
Badge/Flag Russian Olympic Committee Vladislav Larin Ganador 16
Badge/Flag Slovenia Ivan Konrad Trajkovic 3
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 02:45
Name Points
Badge/Flag South Korea Kyo-Don In Ganador 10
Badge/Flag Kazakhstan Ruslan Zhaparov 2
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 02:45
Name Points
Badge/Flag Macedonia Dejan Georgievski Ganador 9
Badge/Flag Ivory Coast Seydou Gbane 4
Semi-final
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 03:45
Name Points
Badge/Flag Russian Olympic Committee Vladislav Larin Ganador 30
Badge/Flag China Hongyi Sun 3
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 03:45
Name Points
Badge/Flag Macedonia Dejan Georgievski Ganador 12
Badge/Flag South Korea Kyo-Don In 6
1st Repechage Round
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 06:45
Name Points
Badge/Flag Slovenia Ivan Konrad Trajkovic Ganador 22
Badge/Flag Tonga Pita Taufatofua 1
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 06:45
Name Points
Badge/Flag Cuba Rafael Yunier Alba Castillo Ganador 8
Badge/Flag Ivory Coast Seydou Gbane 2
Bronze medal combat
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 08:15
Name Points
Badge/Flag South Korea Kyo-Don In Ganador 5
Badge/Flag Slovenia Ivan Konrad Trajkovic 4
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 08:15
Name Points
Badge/Flag Cuba Rafael Yunier Alba Castillo Ganador 5
Badge/Flag China Hongyi Sun 4
Final
Result
Tuesday, 27 Jul 2021 08:45
Name Points
Badge/Flag Russian Olympic Committee Vladislav Larin Ganador 15
Badge/Flag Macedonia Dejan Georgievski 9

Webs de PRISA

cerrar ventana

© DIARIO AS, S.L.