Wrestling
Pick up Competition, Modality and Stage
Close filters
Modality +
Stage +
60 kg Men Men 1/8 Eliminations
Kenichiro Fumita - Abdelkarim Fergat
60 kg Men 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Japan Kenichiro Fumita 8
2 Badge/Flag Argeria Abdelkarim Fergat 0 VSU
Armen Melikyan - Ali Reza Nejati
60 kg Men 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Armenia Armen Melikyan 5
2 Badge/Flag Iran Ali Reza Nejati 5 VP01
Sailike Walihan - Etienne Kinsinger
60 kg Men 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag China Sailike Walihan 1
2 Badge/Flag Germany Etienne Kinsinger 1 VP01
Victor Ciobanu - Kerem Kamal
60 kg Men 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Moldova Victor Ciobanu 8
2 Badge/Flag Turkey Kerem Kamal 0 VSU
Lenur Temirov - Elmurat Tasmuradov
60 kg Men 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Lenur Temirov 5
2 Badge/Flag Uzbekistán Elmurat Tasmuradov 0 VP0
Zholaman Sharshenbekov - Mirambek Ainagulov
60 kg Men 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Kyrgyzstan Zholaman Sharshenbekov 8
2 Badge/Flag Kazakhstan Mirambek Ainagulov 0 VSU
Luis Alberto Orta Sanchez - Ildar Hafizov
60 kg Men 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Cuba Luis Alberto Orta Sanchez 5
2 Badge/Flag United States Ildar Hafizov 0 VP0
Sergey Emelin - Haithem Fahmy Mahmoud
60 kg Men 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Sergey Emelin 7
2 Badge/Flag Egypt Haithem Fahmy Mahmoud 6 VP01
Quarter-final
Kenichiro Fumita - Sailike Walihan
60 kg Men Quarter-final
Saturday, 31 Jul 2021 23:17
Name Points
1 Badge/Flag Japan Kenichiro Fumita 1
2 Badge/Flag China Sailike Walihan 1 VP01
Lenur Temirov - Armen Melikyan
60 kg Men Quarter-final
Saturday, 31 Jul 2021 23:17
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Lenur Temirov 8
2 Badge/Flag Armenia Armen Melikyan 4 VP01
Victor Ciobanu - Zholaman Sharshenbekov
60 kg Men Quarter-final
Saturday, 31 Jul 2021 23:17
Name Points
1 Badge/Flag Moldova Victor Ciobanu 9
2 Badge/Flag Kyrgyzstan Zholaman Sharshenbekov 0 VSU
Luis Alberto Orta Sanchez - Sergey Emelin
60 kg Men Quarter-final
Saturday, 31 Jul 2021 23:17
Name Points
1 Badge/Flag Cuba Luis Alberto Orta Sanchez 4
2 Badge/Flag Russian Olympic Committee Sergey Emelin 3 VP01
Semi-final
Kenichiro Fumita - Lenur Temirov
60 kg Men Semi-final
Sunday, 1 Aug 2021 05:25
Name Points
1 Badge/Flag Japan Kenichiro Fumita 5
2 Badge/Flag Ukraine Lenur Temirov 1 VP01
Luis Alberto Orta Sanchez - Victor Ciobanu
60 kg Men Semi-final
Sunday, 1 Aug 2021 05:25
Name Points
1 Badge/Flag Cuba Luis Alberto Orta Sanchez 11
2 Badge/Flag Moldova Victor Ciobanu 0 VSU
1st Repechage Round
Sailike Walihan - Abdelkarim Fergat
60 kg Men 1st Repechage Round
Sunday, 1 Aug 2021 22:10
Name Points
1 Badge/Flag China Sailike Walihan 6
2 Badge/Flag Argeria Abdelkarim Fergat 1
Sergey Emelin - Ildar Hafizov
60 kg Men 1st Repechage Round
Sunday, 1 Aug 2021 22:10
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Sergey Emelin 7
2 Badge/Flag United States Ildar Hafizov 1
Bronce medal combat
Sailike Walihan - Lenur Temirov
60 kg Men Bronce medal combat
Monday, 2 Aug 2021 06:40
Name Points
1 Badge/Flag China Sailike Walihan 1
2 Badge/Flag Ukraine Lenur Temirov 1
Sergey Emelin - Victor Ciobanu
60 kg Men Bronce medal combat
Monday, 2 Aug 2021 06:40
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Sergey Emelin 12
2 Badge/Flag Moldova Victor Ciobanu 1
Final
Luis Alberto Orta Sanchez - Kenichiro Fumita
60 kg Men Final
Monday, 2 Aug 2021 06:50
Name Points
1 Badge/Flag Cuba Luis Alberto Orta Sanchez 5
2 Badge/Flag Japan Kenichiro Fumita 1
130 kg Men Men 1/8 Eliminations
Riza Kayaalp - Mantas Knystautas
130 kg Men 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Turkey Riza Kayaalp 5
2 Badge/Flag Lithuania Mantas Knystautas 1 VP01
Eduard Popp - Eduard Soghomonyan
130 kg Men 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Germany Eduard Popp 2
2 Badge/Flag Brazil Eduard Soghomonyan 0 VP0
Mijain Lopez Nunez - Alin Alexuc Ciurariu
130 kg Men 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Cuba Mijain Lopez Nunez 9
2 Badge/Flag Romania Alin Alexuc Ciurariu 0 VP0
Amin Mirzazadeh - Minseok Kim
130 kg Men 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Iran Amin Mirzazadeh 6
2 Badge/Flag South Korea Minseok Kim 0 VSU
Muminjon Abdullaev - Artur Vititin
130 kg Men 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Uzbekistán Muminjon Abdullaev 8
2 Badge/Flag Estonia Artur Vititin 0 VSU
Yasmani Acosta Fernandez - Amine Guennichi
130 kg Men 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Chile Yasmani Acosta Fernandez 5
2 Badge/Flag Tunissia Amine Guennichi 1 VP01
Iakobi Kajaia - Elias Kuosmanen
130 kg Men 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Georgia Iakobi Kajaia 9
2 Badge/Flag Finland Elias Kuosmanen 0 VFA
Sergey Semenov - Abdellatif Mohamed
130 kg Men 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Sergey Semenov 3
2 Badge/Flag Egypt Abdellatif Mohamed 1 VP01
Quarter-final
Riza Kayaalp - Eduard Popp
130 kg Men Quarter-final
Saturday, 31 Jul 2021 23:17
Name Points
1 Badge/Flag Turkey Riza Kayaalp 6
2 Badge/Flag Germany Eduard Popp 2 VP01
Mijain Lopez Nunez - Amin Mirzazadeh
130 kg Men Quarter-final
Saturday, 31 Jul 2021 23:17
Name Points
1 Badge/Flag Cuba Mijain Lopez Nunez 8
2 Badge/Flag Iran Amin Mirzazadeh 0 VSU
Yasmani Acosta Fernandez - Muminjon Abdullaev
130 kg Men Quarter-final
Saturday, 31 Jul 2021 23:17
Name Points
1 Badge/Flag Chile Yasmani Acosta Fernandez 2
2 Badge/Flag Uzbekistán Muminjon Abdullaev 0 VP0
Iakobi Kajaia - Sergei Semenov
130 kg Men Quarter-final
Saturday, 31 Jul 2021 23:17
Name Points
1 Badge/Flag Georgia Iakobi Kajaia 3
2 Badge/Flag Russian Olympic Committee Sergei Semenov 1 VP01
Semi-final
Mijain Lopez Nunez - Riza Kayaalp
130 kg Men Semi-final
Sunday, 1 Aug 2021 05:45
Name Points
1 Badge/Flag Cuba Mijain Lopez Nunez 2
2 Badge/Flag Turkey Riza Kayaalp 0 VP0
Iakobi Kajaia - Yasmani Acosta Fernandez
130 kg Men Semi-final
Sunday, 1 Aug 2021 05:45
Name Points
1 Badge/Flag Georgia Iakobi Kajaia 1
2 Badge/Flag Chile Yasmani Acosta Fernandez 1 VP0
1st Repechage Round
Amin Mirzazadeh - Alin Alexuc Ciurariu
130 kg Men 1st Repechage Round
Sunday, 1 Aug 2021 22:10
Name Points
1 Badge/Flag Iran Amin Mirzazadeh 5
2 Badge/Flag Romania Alin Alexuc Ciurariu 1
Sergei Semenov - Elias Kuosmanen
130 kg Men 1st Repechage Round
Sunday, 1 Aug 2021 22:10
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Sergei Semenov 11
2 Badge/Flag Finland Elias Kuosmanen 0
Bronce medal combat
Riza Kayaalp - Amin Mirzazadeh
130 kg Men Bronce medal combat
Monday, 2 Aug 2021 07:10
Name Points
1 Badge/Flag Turkey Riza Kayaalp 7
2 Badge/Flag Iran Amin Mirzazadeh 2
Sergei Semenov - Yasmani Acosta Fernandez
130 kg Men Bronce medal combat
Monday, 2 Aug 2021 07:10
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Sergei Semenov 1
2 Badge/Flag Chile Yasmani Acosta Fernandez 1
Final
Mijain Lopez Nunez - Iakobi Kajaia
130 kg Men Final
Monday, 2 Aug 2021 07:20
Name Points
1 Badge/Flag Cuba Mijain Lopez Nunez 5
2 Badge/Flag Georgia Iakobi Kajaia 0
76 kg Women Women 1/8 Eliminations
Adeline Maria Gray - Zaineb Sghaier
76 kg Women 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag United States Adeline Maria Gray 8
2 Badge/Flag Tunissia Zaineb Sghaier 0 VFA
Yasemin Adar - Aline Da Silva Ferreira
76 kg Women 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Turkey Yasemin Adar 6
2 Badge/Flag Brazil Aline Da Silva Ferreira 0 VPO
Natalia Vorobieva - Samar Amer Ibrahim Hamza
76 kg Women 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Natalia Vorobieva 16
2 Badge/Flag Egypt Samar Amer Ibrahim Hamza 12 VP01
Aiperi Medet Kyzy - Elmira Syzdykova
76 kg Women 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Kyrgyzstan Aiperi Medet Kyzy 8
2 Badge/Flag Kazakhstan Elmira Syzdykova 1 VP01
Hiroe Minagawa - Burmaa Ochirbat
76 kg Women 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Japan Hiroe Minagawa 8
2 Badge/Flag Mongolia Burmaa Ochirbat 0 VP0
Epp Maee - Erica Elizabeth Wiebe
76 kg Women 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Estonia Epp Maee 5
2 Badge/Flag Canada Erica Elizabeth Wiebe 4 VP01
Qian Zhou - Alla Belinska
76 kg Women 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag China Qian Zhou 4
2 Badge/Flag Ukraine Alla Belinska 3 VP01
Aline Rotter Focken - Vasilisa Marzaliuk
76 kg Women 1/8 Eliminations
Saturday, 31 Jul 2021 22:49
Name Points
1 Badge/Flag Germany Aline Rotter Focken 2
2 Badge/Flag Belarus Vasilisa Marzaliuk 1 VP01
Quarter-final
Adeline Maria Gray - Yasemin Adar
76 kg Women Quarter-final
Saturday, 31 Jul 2021 23:17
Name Points
1 Badge/Flag United States Adeline Maria Gray 6
2 Badge/Flag Turkey Yasemin Adar 4 VP01
Aiperi Medet Kyzy - Natalia Vorobieva
76 kg Women Quarter-final
Saturday, 31 Jul 2021 23:17
Name Points
1 Badge/Flag Kyrgyzstan Aiperi Medet Kyzy 12
2 Badge/Flag Russian Olympic Committee Natalia Vorobieva 0 VSU
Hiroe Minagawa - Epp Maee
76 kg Women Quarter-final
Saturday, 31 Jul 2021 23:17
Name Points
1 Badge/Flag Japan Hiroe Minagawa 3
2 Badge/Flag Estonia Epp Maee 0 VP0
Aline Rotter Focken - Qian Zhou
76 kg Women Quarter-final
Saturday, 31 Jul 2021 23:17
Name Points
1 Badge/Flag Germany Aline Rotter Focken 8
2 Badge/Flag China Qian Zhou 3 VP01
Semi-final
Adeline Maria Gray - Aiperi Medet Kyzy
76 kg Women Semi-final
Sunday, 1 Aug 2021 06:05
Name Points
1 Badge/Flag United States Adeline Maria Gray 3
2 Badge/Flag Kyrgyzstan Aiperi Medet Kyzy 2 VP01
Aline Rotter Focken - Hiroe Minagawa
76 kg Women Semi-final
Sunday, 1 Aug 2021 06:05
Name Points
1 Badge/Flag Germany Aline Rotter Focken 3
2 Badge/Flag Japan Hiroe Minagawa 1 VP01
1st Repechage Round
Yasemin Adar - Zaineb Sghaier
76 kg Women 1st Repechage Round
Sunday, 1 Aug 2021 22:10
Name Points
1 Badge/Flag Turkey Yasemin Adar 2
2 Badge/Flag Tunissia Zaineb Sghaier 0
Qian Zhou - Vasilisa Marzaliuk
76 kg Women 1st Repechage Round
Sunday, 1 Aug 2021 22:10
Name Points
1 Badge/Flag China Qian Zhou 2
2 Badge/Flag Belarus Vasilisa Marzaliuk 1
Bronce medal combat
Yasemin Adar - Aiperi Medet Kyzy
76 kg Women Bronce medal combat
Monday, 2 Aug 2021 08:05
Name Points
1 Badge/Flag Turkey Yasemin Adar 4
2 Badge/Flag Kyrgyzstan Aiperi Medet Kyzy 0
Qian Zhou - Hiroe Minagawa
76 kg Women Bronce medal combat
Monday, 2 Aug 2021 08:05
Name Points
1 Badge/Flag China Qian Zhou 2
2 Badge/Flag Japan Hiroe Minagawa 0
Final
Aline Rotter Focken - Adeline Maria Gray
76 kg Women Final
Monday, 2 Aug 2021 08:15
Name Points
1 Badge/Flag Germany Aline Rotter Focken 7
2 Badge/Flag United States Adeline Maria Gray 3
77 kg Men Men 1/8 Eliminations
Tamas Lorincz - Zied Ait Ouagram
77 kg Men 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Hungary Tamas Lorincz 0
2 Badge/Flag Morocco Zied Ait Ouagram 0
Shohei Yabiku - Demeu Zhadrayev
77 kg Men 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Japan Shohei Yabiku 5
2 Badge/Flag Kazakhstan Demeu Zhadrayev 3
Bozo Starcevic - Aik Mnatsakanian
77 kg Men 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Croatia Bozo Starcevic 3
2 Badge/Flag Bulgaria Aik Mnatsakanian 1
Mohammadali Geraei - Yosvanys Pena Flores
77 kg Men 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Iran Mohammadali Geraei 7
2 Badge/Flag Cuba Yosvanys Pena Flores 3
Karapet Chalyan - Jalgasbay Berdimuratov
77 kg Men 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Armenia Karapet Chalyan 5
2 Badge/Flag Uzbekistán Jalgasbay Berdimuratov 0
Aleksandr Chekhirkin - Alfonso Antonio Leyva Yepez
77 kg Men 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Aleksandr Chekhirkin 7
2 Badge/Flag Mexico Alfonso Antonio Leyva Yepez 0
Akzhol Makhmudov - Lamjed Maafi
77 kg Men 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Kyrgyzstan Akzhol Makhmudov 11
2 Badge/Flag Tunissia Lamjed Maafi 0
Rafig Huseynov - Alex michel Bjurberg kessidis
77 kg Men 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Azerbaiyán Rafig Huseynov 1
2 Badge/Flag Sweden Alex michel Bjurberg kessidis 1
Quarter-final
Tamas Lorincz - Shohei Yabiku
77 kg Men Quarter-final
Sunday, 1 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Hungary Tamas Lorincz 3
2 Badge/Flag Japan Shohei Yabiku 1
Mohammadali Geraei - Bozo Starcevic
77 kg Men Quarter-final
Sunday, 1 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Iran Mohammadali Geraei 5
2 Badge/Flag Croatia Bozo Starcevic 5
Karapet Chalyan - Aleksandr Chekhirkin
77 kg Men Quarter-final
Sunday, 1 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Armenia Karapet Chalyan 2
2 Badge/Flag Russian Olympic Committee Aleksandr Chekhirkin 1
Akzhol Makhmudov - Rafig Huseynov
77 kg Men Quarter-final
Sunday, 1 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Kyrgyzstan Akzhol Makhmudov 9
2 Badge/Flag Azerbaiyán Rafig Huseynov 1
Semi-final
Tamas Lorincz - Mohammadali Geraei
77 kg Men Semi-final
Monday, 2 Aug 2021 05:25
Name Points
1 Badge/Flag Hungary Tamas Lorincz 6
2 Badge/Flag Iran Mohammadali Geraei 5
Akzhol Makhmudov - Karapet Chalyan
77 kg Men Semi-final
Monday, 2 Aug 2021 05:25
Name Points
1 Badge/Flag Kyrgyzstan Akzhol Makhmudov 6
2 Badge/Flag Armenia Karapet Chalyan 2
1st Repechage Round
Rafig Huseynov - Lamjed Maafi
77 kg Men 1st Repechage Round
Monday, 2 Aug 2021 22:10
Name Points
1 Badge/Flag Azerbaiyán Rafig Huseynov 11
2 Badge/Flag Tunissia Lamjed Maafi 1
Bronce medal combat
Shohei Yabiku - Mohammadali Geraei
77 kg Men Bronce medal combat
Tuesday, 3 Aug 2021 06:40
Name Points
1 Badge/Flag Japan Shohei Yabiku 13
2 Badge/Flag Iran Mohammadali Geraei 3
Rafig Huseynov - Karapet Chalyan
77 kg Men Bronce medal combat
Tuesday, 3 Aug 2021 06:40
Name Points
1 Badge/Flag Azerbaiyán Rafig Huseynov 4
2 Badge/Flag Armenia Karapet Chalyan 1
Final
Tamas Lorincz - Akzhol Makhmudov
77 kg Men Final
Tuesday, 3 Aug 2021 06:50
Name Points
1 Badge/Flag Hungary Tamas Lorincz 1
2 Badge/Flag Kyrgyzstan Akzhol Makhmudov 1
97 kg Men Men 1/8 Eliminations
Musa Evloev - Giorgi Melia
97 kg Men 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Musa Evloev 3
2 Badge/Flag Georgia Giorgi Melia 1
Alex Gergo Szoke - Artur Omarov
97 kg Men 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Hungary Alex Gergo Szoke 3
2 Badge/Flag Czech Republic Artur Omarov 1
Tracy Gangelo Hancock - Mihail Kajaia
97 kg Men 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag United States Tracy Gangelo Hancock 5
2 Badge/Flag Serbia Mihail Kajaia 1
Tadeusz Michalik - Haikel Achouri
97 kg Men 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Poland Tadeusz Michalik 10
2 Badge/Flag Tunissia Haikel Achouri 0
Mohammadhadi Saravi - Adem Boudjemline
97 kg Men 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Iran Mohammadhadi Saravi 9
2 Badge/Flag Argeria Adem Boudjemline 0
Kiril Milenov Milov - Cenk Ildem
97 kg Men 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Bulgaria Kiril Milenov Milov 3
2 Badge/Flag Turkey Cenk Ildem 1
Arvi Martin Savolainen - Gabriel Alejandro Rosillo Kindelan
97 kg Men 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Finland Arvi Martin Savolainen 3
2 Badge/Flag Cuba Gabriel Alejandro Rosillo Kindelan 1
Artur Aleksanyan - Uzur Dzhuzupbekov
97 kg Men 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Armenia Artur Aleksanyan 4
2 Badge/Flag Kyrgyzstan Uzur Dzhuzupbekov 1
Quarter-final
Musa Evloev - Alex Gergo Szoke
97 kg Men Quarter-final
Sunday, 1 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Musa Evloev 6
2 Badge/Flag Hungary Alex Gergo Szoke 2
Tadeusz Michalik - Tracy Gangelo Hancock
97 kg Men Quarter-final
Sunday, 1 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Poland Tadeusz Michalik 4
2 Badge/Flag United States Tracy Gangelo Hancock 3
Mohammadhadi Saravi - Kiril Milenov Milov
97 kg Men Quarter-final
Sunday, 1 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Iran Mohammadhadi Saravi 6
2 Badge/Flag Bulgaria Kiril Milenov Milov 0
Artur Aleksanyan - Arvi Martin Savolainen
97 kg Men Quarter-final
Sunday, 1 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Armenia Artur Aleksanyan 5
2 Badge/Flag Finland Arvi Martin Savolainen 1
Semi-final
Musa Evloev - Tadeusz Michalik
97 kg Men Semi-final
Monday, 2 Aug 2021 05:45
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Musa Evloev 7
2 Badge/Flag Poland Tadeusz Michalik 1
Artur Aleksanyan - Mohammadhadi Saravi
97 kg Men Semi-final
Monday, 2 Aug 2021 05:45
Name Points
1 Badge/Flag Armenia Artur Aleksanyan 4
2 Badge/Flag Iran Mohammadhadi Saravi 1
1st Repechage Round
Alex Gergo Szoke - Giorgi Melia
97 kg Men 1st Repechage Round
Monday, 2 Aug 2021 22:10
Name Points
1 Badge/Flag Hungary Alex Gergo Szoke 5
2 Badge/Flag Georgia Giorgi Melia 1
Arvi Martin Savolainen - Uzur Dzhuzupbekov
97 kg Men 1st Repechage Round
Monday, 2 Aug 2021 22:10
Name Points
1 Badge/Flag Finland Arvi Martin Savolainen 4
2 Badge/Flag Kyrgyzstan Uzur Dzhuzupbekov 1
Bronce medal combat
Tadeusz Michalik - Alex Gergo Szoke
97 kg Men Bronce medal combat
Tuesday, 3 Aug 2021 07:10
Name Points
1 Badge/Flag Poland Tadeusz Michalik 10
2 Badge/Flag Hungary Alex Gergo Szoke 0
Mohammadhadi Saravi - Arvi Martin Savolainen
97 kg Men Bronce medal combat
Tuesday, 3 Aug 2021 07:10
Name Points
1 Badge/Flag Iran Mohammadhadi Saravi 9
2 Badge/Flag Finland Arvi Martin Savolainen 2
Final
Musa Evloev - Artur Aleksanyan
97 kg Men Final
Tuesday, 3 Aug 2021 07:20
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Musa Evloev 5
2 Badge/Flag Armenia Artur Aleksanyan 1
68 kg Women Women 1/8 Eliminations
Tamyra Marianna Stock Mensah - Sara Dosho
68 kg Women 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag United States Tamyra Marianna Stock Mensah 10
2 Badge/Flag Japan Sara Dosho 0
Feng Zhou - Yudari Sanchez Rodriguez
68 kg Women 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag China Feng Zhou 13
2 Badge/Flag Cuba Yudari Sanchez Rodriguez 2
Alla Cherkasova - Agnieszka Jadwiga Wieszczek Kordus
68 kg Women 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Alla Cherkasova 11
2 Badge/Flag Poland Agnieszka Jadwiga Wieszczek Kordus 0
Anna Carmen Schell - Enas Ahmed
68 kg Women 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Germany Anna Carmen Schell 7
2 Badge/Flag Egypt Enas Ahmed 0
Battsetseg Soronzonbold - Koumba Larroque
68 kg Women 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Mongolia Battsetseg Soronzonbold 4
2 Badge/Flag France Koumba Larroque 3
Khanum Velieva - Danielle Suzanne Lappage
68 kg Women 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Khanum Velieva 7
2 Badge/Flag Canada Danielle Suzanne Lappage 0
Meerim Zhumanazarova - Mimi Nikolova Hristova
68 kg Women 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Kyrgyzstan Meerim Zhumanazarova 7
2 Badge/Flag Bulgaria Mimi Nikolova Hristova 5
Blessing Oborududu - Elis Manolova
68 kg Women 1/8 Eliminations
Sunday, 1 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Nigeria Blessing Oborududu 13
2 Badge/Flag Azerbaiyán Elis Manolova 2
Quarter-final
Tamyra Marianna Stock Mensah - Feng Zhou
68 kg Women Quarter-final
Sunday, 1 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag United States Tamyra Marianna Stock Mensah 10
2 Badge/Flag China Feng Zhou 0
Alla Cherkasova - Anna Carmen Schell
68 kg Women Quarter-final
Sunday, 1 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Alla Cherkasova 6
2 Badge/Flag Germany Anna Carmen Schell 0
Battsetseg Soronzonbold - Khanum Velieva
68 kg Women Quarter-final
Sunday, 1 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Mongolia Battsetseg Soronzonbold 8
2 Badge/Flag Russian Olympic Committee Khanum Velieva 5
Blessing Oborududu - Meerim Zhumanazarova
68 kg Women Quarter-final
Sunday, 1 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Nigeria Blessing Oborududu 3
2 Badge/Flag Kyrgyzstan Meerim Zhumanazarova 2
Semi-final
Tamyra Marianna Stock Mensah - Alla Cherkasova
68 kg Women Semi-final
Monday, 2 Aug 2021 06:05
Name Points
1 Badge/Flag United States Tamyra Marianna Stock Mensah 10
2 Badge/Flag Ukraine Alla Cherkasova 4
Blessing Oborududu - Battsetseg Soronzonbold
68 kg Women Semi-final
Monday, 2 Aug 2021 06:05
Name Points
1 Badge/Flag Nigeria Blessing Oborududu 7
2 Badge/Flag Mongolia Battsetseg Soronzonbold 2
1st Repechage Round
Sara Dosho - Feng Zhou
68 kg Women 1st Repechage Round
Monday, 2 Aug 2021 22:10
Name Points
1 Badge/Flag Japan Sara Dosho 7
2 Badge/Flag China Feng Zhou 2
Meerim Zhumanazarova - Elis Manolova
68 kg Women 1st Repechage Round
Monday, 2 Aug 2021 22:10
Name Points
1 Badge/Flag Kyrgyzstan Meerim Zhumanazarova 4
2 Badge/Flag Azerbaiyán Elis Manolova 1
Bronce medal combat
Alla Cherkasova - Sara Dosho
68 kg Women Bronce medal combat
Tuesday, 3 Aug 2021 08:05
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Alla Cherkasova 2
2 Badge/Flag Japan Sara Dosho 0
Meerim Zhumanazarova - Battsetseg Soronzonbold
68 kg Women Bronce medal combat
Tuesday, 3 Aug 2021 08:05
Name Points
1 Badge/Flag Kyrgyzstan Meerim Zhumanazarova 10
2 Badge/Flag Mongolia Battsetseg Soronzonbold 1
Final
Tamyra Marianna Stock Mensah - Blessing Oborududu
68 kg Women Final
Tuesday, 3 Aug 2021 08:15
Name Points
1 Badge/Flag United States Tamyra Marianna Stock Mensah 4
2 Badge/Flag Nigeria Blessing Oborududu 1
87 kg Men Men 1/8 Eliminations
Viktor Lorincz - Atabek Azisbekov
87 kg Men 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Hungary Viktor Lorincz 6
2 Badge/Flag Kyrgyzstan Atabek Azisbekov 1
Denis Maksymilian Kudla - Nursultan Tursynov
87 kg Men 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Germany Denis Maksymilian Kudla 4
2 Badge/Flag Kazakhstan Nursultan Tursynov 1
Mohamed Metwally - Kiryl Maskevich
87 kg Men 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Egypt Mohamed Metwally 9
2 Badge/Flag Belarus Kiryl Maskevich 1
Daniel Gregorich Hechavarria - Islam Abbasov
87 kg Men 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Cuba Daniel Gregorich Hechavarria 3
2 Badge/Flag Azerbaiyán Islam Abbasov 1
Rustam Assakalov - Lasha Gobadze
87 kg Men 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Uzbekistán Rustam Assakalov 6
2 Badge/Flag Georgia Lasha Gobadze 5
Ivan Huklek - John Walter Stefanowicz Jr
87 kg Men 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Croatia Ivan Huklek 5
2 Badge/Flag United States John Walter Stefanowicz Jr 3
Bachir Sid azara - Fei Peng
87 kg Men 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Argeria Bachir Sid azara 11
2 Badge/Flag China Fei Peng 1
Zhan Beleniuk - Zurabi Datunashvili
87 kg Men 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Zhan Beleniuk 3
2 Badge/Flag Georgia Zurabi Datunashvili 1
Quarter-final
Viktor Lorincz - Denis Maksymilian Kudla
87 kg Men Quarter-final
Monday, 2 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Hungary Viktor Lorincz 1
2 Badge/Flag Germany Denis Maksymilian Kudla 1
Mohamed Metwally - Daniel Gregorich Hechavarria
87 kg Men Quarter-final
Monday, 2 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Egypt Mohamed Metwally 4
2 Badge/Flag Cuba Daniel Gregorich Hechavarria 0
Ivan Huklek - Rustam Assakalov
87 kg Men Quarter-final
Monday, 2 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Croatia Ivan Huklek 4
2 Badge/Flag Uzbekistán Rustam Assakalov 1
Zhan Beleniuk - Bachir Sid azara
87 kg Men Quarter-final
Monday, 2 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Zhan Beleniuk 1
2 Badge/Flag Argeria Bachir Sid azara 1
Semi-final
Viktor Lorincz - Mohamed Metwally
87 kg Men Semi-final
Tuesday, 3 Aug 2021 05:45
Name Points
1 Badge/Flag Hungary Viktor Lorincz 9
2 Badge/Flag Egypt Mohamed Metwally 2
Zhan Beleniuk - Ivan Huklek
87 kg Men Semi-final
Tuesday, 3 Aug 2021 05:45
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Zhan Beleniuk 7
2 Badge/Flag Croatia Ivan Huklek 1
1st Repechage Round
Denis Maksymilian Kudla - Atabek Azisbekov
87 kg Men 1st Repechage Round
Tuesday, 3 Aug 2021 22:10
Name Points
1 Badge/Flag Germany Denis Maksymilian Kudla 10
2 Badge/Flag Kyrgyzstan Atabek Azisbekov 2
Zurabi Datunashvili - Bachir Sid azara
87 kg Men 1st Repechage Round
Tuesday, 3 Aug 2021 22:10
Name Points
1 Badge/Flag Serbia Zurabi Datunashvili 5
2 Badge/Flag Argeria Bachir Sid azara 1
Bronce medal combat
Denis Maksymilian Kudla - Mohamed Metwally
87 kg Men Bronce medal combat
Wednesday, 4 Aug 2021 07:10
Name Points
1 Badge/Flag Germany Denis Maksymilian Kudla 8
2 Badge/Flag Egypt Mohamed Metwally 1
Zurabi Datunashvili - Ivan Huklek
87 kg Men Bronce medal combat
Wednesday, 4 Aug 2021 07:10
Name Points
1 Badge/Flag Georgia Zurabi Datunashvili 6
2 Badge/Flag Croatia Ivan Huklek 1
Final
Zhan Beleniuk - Viktor Lorincz
87 kg Men Final
Wednesday, 4 Aug 2021 07:20
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Zhan Beleniuk 5
2 Badge/Flag Hungary Viktor Lorincz 1
62 kg Women Women 1/8 Eliminations
Aisuluu Tynybekova - Anastasija Grigorjeva
62 kg Women 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Kyrgyzstan Aisuluu Tynybekova 8
2 Badge/Flag Latvia Anastasija Grigorjeva 0
Kriszta Tunde Incze - Marianna Sastin
62 kg Women 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Romania Kriszta Tunde Incze 3
2 Badge/Flag Hungary Marianna Sastin 1
Iryna Koliadenko - Aminat Adeniyi
62 kg Women 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Iryna Koliadenko 4
2 Badge/Flag Nigeria Aminat Adeniyi 2
Jia Long - Kayla Colleen Kiyoko Miracle
62 kg Women 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag China Jia Long 3
2 Badge/Flag United States Kayla Colleen Kiyoko Miracle 2
Yukako Kawai - Liubov Ovcharova
62 kg Women 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Japan Yukako Kawai 10
2 Badge/Flag Russian Olympic Committee Liubov Ovcharova 0
Henna Katarina Johansson - Marwa Amri
62 kg Women 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Sweden Henna Katarina Johansson 5
2 Badge/Flag Tunissia Marwa Amri 1
Bolortuya Khurelkhuu - Sonam Malik
62 kg Women 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Mongolia Bolortuya Khurelkhuu 2
2 Badge/Flag India Sonam Malik 2
Taybe Mustafa Yusein - Lais Nunes de Oliveira
62 kg Women 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Bulgaria Taybe Mustafa Yusein 4
2 Badge/Flag Brazil Lais Nunes de Oliveira 1
Quarter-final
Aisuluu Tynybekova - Kriszta Tunde Incze
62 kg Women Quarter-final
Monday, 2 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Kyrgyzstan Aisuluu Tynybekova 6
2 Badge/Flag Romania Kriszta Tunde Incze 0
Iryna Koliadenko - Jia Long
62 kg Women Quarter-final
Monday, 2 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Iryna Koliadenko 4
2 Badge/Flag China Jia Long 0
Yukako Kawai - Henna Katarina Johansson
62 kg Women Quarter-final
Monday, 2 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Japan Yukako Kawai 10
2 Badge/Flag Sweden Henna Katarina Johansson 2
Taybe Yusein - Bolortuya Khurelkhuu
62 kg Women Quarter-final
Monday, 2 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Bulgaria Taybe Yusein 10
2 Badge/Flag Mongolia Bolortuya Khurelkhuu 0
Semi-final
Aisuluu Tynybekova - Iryna Koliadenko
62 kg Women Semi-final
Tuesday, 3 Aug 2021 06:05
Name Points
1 Badge/Flag Kyrgyzstan Aisuluu Tynybekova 10
2 Badge/Flag Ukraine Iryna Koliadenko 0
Yukako Kawai - Taybe Mustafa Yusein
62 kg Women Semi-final
Tuesday, 3 Aug 2021 06:05
Name Points
1 Badge/Flag Japan Yukako Kawai 3
2 Badge/Flag Bulgaria Taybe Mustafa Yusein 2
1st Repechage Round
Anastasija Grigorjeva - Kriszta Tunde Incze
62 kg Women 1st Repechage Round
Tuesday, 3 Aug 2021 22:10
Name Points
1 Badge/Flag Latvia Anastasija Grigorjeva 14
2 Badge/Flag Romania Kriszta Tunde Incze 7
Liubov Ovcharova - Henna Katarina Johansson
62 kg Women 1st Repechage Round
Tuesday, 3 Aug 2021 22:10
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Liubov Ovcharova 8
2 Badge/Flag Sweden Henna Katarina Johansson 7
Bronce medal combat
Iryna Koliadenko - Anastasija Grigorjeva
62 kg Women Bronce medal combat
Wednesday, 4 Aug 2021 08:05
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Iryna Koliadenko 3
2 Badge/Flag Latvia Anastasija Grigorjeva 1
Taybe Mustafa Yusein - Liubov Ovcharova
62 kg Women Bronce medal combat
Wednesday, 4 Aug 2021 08:05
Name Points
1 Badge/Flag Bulgaria Taybe Mustafa Yusein 10
2 Badge/Flag Russian Olympic Committee Liubov Ovcharova 0
Final
Yukako Kawai - Aisuluu Tynybekova
62 kg Women Final
Wednesday, 4 Aug 2021 08:20
Name Points
1 Badge/Flag Japan Yukako Kawai 4
2 Badge/Flag Kyrgyzstan Aisuluu Tynybekova 3
67 kg Men Men 1/8 Eliminations
Ramaz Zoidze - Ismael Borrero Molina
67 kg Men 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:26
Name Points
1 Badge/Flag Georgia Ramaz Zoidze 3
2 Badge/Flag Cuba Ismael Borrero Molina 2
Aker Al Obaidi - Souleymen Nasr
67 kg Men 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:26
Name Points
1 Aker Al Obaidi 8
2 Badge/Flag Tunissia Souleymen Nasr 0
Mohammadreza Geraei - Julian Stiven Horta Acevedo
67 kg Men 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:26
Name Points
1 Badge/Flag Iran Mohammadreza Geraei 8
2 Badge/Flag Colombia Julian Stiven Horta Acevedo 0
Frank Staebler - Mate Nemes
67 kg Men 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:26
Name Points
1 Badge/Flag Germany Frank Staebler 4
2 Badge/Flag Serbia Mate Nemes 1
Artem Surkov - Alejandro Sancho
67 kg Men 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:26
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Artem Surkov 10
2 Badge/Flag United States Alejandro Sancho 4
Parviz Nasibov - Fredrik Holmquist Bjerrehuus
67 kg Men 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:26
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Parviz Nasibov 5
2 Badge/Flag Denmark Fredrik Holmquist Bjerrehuus 1
Karen Aslanyan - Balint Korpasi
67 kg Men 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:26
Name Points
1 Badge/Flag Armenia Karen Aslanyan 1
2 Badge/Flag Hungary Balint Korpasi 1
Mohamed Ibrahim Elsa Elsayed - Hansu Ryu
67 kg Men 1/8 Eliminations
Monday, 2 Aug 2021 23:26
Name Points
1 Badge/Flag Egypt Mohamed Ibrahim Elsa Elsayed 7
2 Badge/Flag South Korea Hansu Ryu 6
Quarter-final
Ramaz Zoidze - Aker Al Obaidi
67 kg Men Quarter-final
Monday, 2 Aug 2021 23:54
Name Points
1 Badge/Flag Georgia Ramaz Zoidze 10
2 Aker Al Obaidi 0
Mohammadreza Geraei - Frank Staebler
67 kg Men Quarter-final
Monday, 2 Aug 2021 23:54
Name Points
1 Badge/Flag Iran Mohammadreza Geraei 5
2 Badge/Flag Germany Frank Staebler 5
Parviz Nasibov - Artem Surkov
67 kg Men Quarter-final
Monday, 2 Aug 2021 23:54
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Parviz Nasibov 1
2 Badge/Flag Russian Olympic Committee Artem Surkov 1
Mohamed Ibrahim Elsa Elsayed - Karen Aslanyan
67 kg Men Quarter-final
Monday, 2 Aug 2021 23:54
Name Points
1 Badge/Flag Egypt Mohamed Ibrahim Elsa Elsayed 7
2 Badge/Flag Armenia Karen Aslanyan 7
Semi-final
Mohammadreza Geraei - Ramaz Zoidze
67 kg Men Semi-final
Tuesday, 3 Aug 2021 05:25
Name Points
1 Badge/Flag Iran Mohammadreza Geraei 6
2 Badge/Flag Georgia Ramaz Zoidze 1
Parviz Nasibov - Mohamed Ibrahim Elsa Elsayed
67 kg Men Semi-final
Tuesday, 3 Aug 2021 05:25
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Parviz Nasibov 7
2 Badge/Flag Egypt Mohamed Ibrahim Elsa Elsayed 6
1st Repechage Round
Frank Staebler - Julian Stiven Horta Acevedo
67 kg Men 1st Repechage Round
Tuesday, 3 Aug 2021 22:10
Name Points
1 Badge/Flag Germany Frank Staebler 8
2 Badge/Flag Colombia Julian Stiven Horta Acevedo 0
Artem Surkov - Fredrik Holmquist Bjerrehuus
67 kg Men 1st Repechage Round
Tuesday, 3 Aug 2021 22:10
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Artem Surkov 7
2 Badge/Flag Denmark Fredrik Holmquist Bjerrehuus 0
Bronce medal combat
Frank Staebler - Ramaz Zoidze
67 kg Men Bronce medal combat
Wednesday, 4 Aug 2021 06:40
Name Points
1 Badge/Flag Germany Frank Staebler 5
2 Badge/Flag Georgia Ramaz Zoidze 4
Mohamed Ibrahim Elsa Elsayed - Artem Surkov
67 kg Men Bronce medal combat
Wednesday, 4 Aug 2021 06:40
Name Points
1 Badge/Flag Egypt Mohamed Ibrahim Elsa Elsayed 1
2 Badge/Flag Russian Olympic Committee Artem Surkov 1
Final
Mohammadreza Geraei - Parviz Nasibov
67 kg Men Final
Wednesday, 4 Aug 2021 06:50
Name Points
1 Badge/Flag Iran Mohammadreza Geraei 9
2 Badge/Flag Ukraine Parviz Nasibov 1
57 kg Men Men 1/8 Eliminations
Yuki Takahashi - Stevan Andria Micic
57 kg Men 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Japan Yuki Takahashi 7
2 Badge/Flag Serbia Stevan Andria Micic 0
Nurislam Sanayev - Diamantino Iuna Fafe
57 kg Men 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Kazakhstan Nurislam Sanayev 7
2 Badge/Flag Guinea-Bissau Diamantino Iuna Fafe 0
Georgi Valentinov Vangelov - Abdelhak Kherbache
57 kg Men 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Bulgaria Georgi Valentinov Vangelov 11
2 Badge/Flag Argeria Abdelhak Kherbache 0
Kumar Ravi - Oscar Eduardo Tigreros Urbano
57 kg Men 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag India Kumar Ravi 13
2 Badge/Flag Colombia Oscar Eduardo Tigreros Urbano 2
Reza Atrinagharchi - Suleyman Atli
57 kg Men 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Iran Reza Atrinagharchi 3
2 Badge/Flag Turkey Suleyman Atli 2
Bekhbayar Erdenebat - Arsen Harutyunyan
57 kg Men 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Mongolia Bekhbayar Erdenebat 6
2 Badge/Flag Armenia Arsen Harutyunyan 1
Gulomjon Abdullaev - Minghu Liu
57 kg Men 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Uzbekistán Gulomjon Abdullaev 10
2 Badge/Flag China Minghu Liu 2
Zavur Uguev - Thomas Patrick Gilman
57 kg Men 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Zavur Uguev 5
2 Badge/Flag United States Thomas Patrick Gilman 4
Quarter-final
Nurislam Sanayev - Yuki Takahashi
57 kg Men Quarter-final
Tuesday, 3 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Kazakhstan Nurislam Sanayev 4
2 Badge/Flag Japan Yuki Takahashi 4
Kumar Ravi - Georgi Valentinov Vangelov
57 kg Men Quarter-final
Tuesday, 3 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag India Kumar Ravi 14
2 Badge/Flag Bulgaria Georgi Valentinov Vangelov 4
Reza Atrinagharchi - Bekhbayar Erdenebat
57 kg Men Quarter-final
Tuesday, 3 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Iran Reza Atrinagharchi 5
2 Badge/Flag Mongolia Bekhbayar Erdenebat 1
Zavur Uguev - Gulomjon Abdullaev
57 kg Men Quarter-final
Tuesday, 3 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Zavur Uguev 6
2 Badge/Flag Uzbekistán Gulomjon Abdullaev 6
Semi-final
Nurislam Sanayev - Kumar Ravi
57 kg Men Semi-final
Wednesday, 4 Aug 2021 05:22
Name Points
1 Badge/Flag Kazakhstan Nurislam Sanayev 9
2 Badge/Flag India Kumar Ravi 7
Zavur Uguev - Reza Atrinagharchi
57 kg Men Semi-final
Wednesday, 4 Aug 2021 05:22
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Zavur Uguev 8
2 Badge/Flag Iran Reza Atrinagharchi 3
1st Repechage Round
Georgi Valentinov Vangelov - Oscar Eduardo Tigreros Urbano
57 kg Men 1st Repechage Round
Wednesday, 4 Aug 2021 22:00
Name Points
1 Badge/Flag Bulgaria Georgi Valentinov Vangelov 13
2 Badge/Flag Colombia Oscar Eduardo Tigreros Urbano 4
Thomas Patrick Gilman - Gulomjon Abdullaev
57 kg Men 1st Repechage Round
Wednesday, 4 Aug 2021 22:00
Name Points
1 Badge/Flag United States Thomas Patrick Gilman 11
2 Badge/Flag Uzbekistán Gulomjon Abdullaev 1
Bronce medal combat
Nurislam Sanayev - Georgi Valentinov Vangelov
57 kg Men Bronce medal combat
Thursday, 5 Aug 2021 06:40
Name Points
1 Badge/Flag Kazakhstan Nurislam Sanayev 5
2 Badge/Flag Bulgaria Georgi Valentinov Vangelov 1
Thomas Patrick Gilman - Reza Atrinagharchi
57 kg Men Bronce medal combat
Thursday, 5 Aug 2021 06:40
Name Points
1 Badge/Flag United States Thomas Patrick Gilman 9
2 Badge/Flag Iran Reza Atrinagharchi 1
Final
Zavur Uguev - Kumar Ravi
57 kg Men Final
Thursday, 5 Aug 2021 06:50
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Zavur Uguev 7
2 Badge/Flag India Kumar Ravi 4
86 kg Men Men 1/8 Eliminations
Hassan Yazdanicharati - Javrail Shapiev
86 kg Men 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Iran Hassan Yazdanicharati 11
2 Badge/Flag Uzbekistán Javrail Shapiev 2
Stefan Reichmuth - Fateh Benferdjallah
86 kg Men 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Switzerland Stefan Reichmuth 6
2 Badge/Flag Argeria Fateh Benferdjallah 2
Osman Gocen - Sohsuke Takatani
86 kg Men 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Turkey Osman Gocen 2
2 Badge/Flag Japan Sohsuke Takatani 2
Artur Naifonov - Boris Makoev
86 kg Men 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Artur Naifonov 6
2 Badge/Flag Slovakia Boris Makoev 0
Myles Nazem Amine - Carlos Arturo Izquierdo Mendez
86 kg Men 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag San Marino Myles Nazem Amine 12
2 Badge/Flag Colombia Carlos Arturo Izquierdo Mendez 2
David Morris Taylor Iii - Ali Shabanau
86 kg Men 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag United States David Morris Taylor Iii 11
2 Badge/Flag Belarus Ali Shabanau 0
Zushen Lin - Pool Ambrocio greifo
86 kg Men 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag China Zushen Lin 11
2 Badge/Flag Peru Pool Ambrocio greifo 0
Deepak Punia - Ekerekeme Agiomor
86 kg Men 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag India Deepak Punia 12
2 Badge/Flag Nigeria Ekerekeme Agiomor 1
Quarter-final
Hassan Yazdanicharati - Stefan Reichmuth
86 kg Men Quarter-final
Tuesday, 3 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Iran Hassan Yazdanicharati 12
2 Badge/Flag Switzerland Stefan Reichmuth 1
Artur Naifonov - Osman Gocen
86 kg Men Quarter-final
Tuesday, 3 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Artur Naifonov 12
2 Badge/Flag Turkey Osman Gocen 1
David Morris Taylor Iii - Myles Nazem Amine
86 kg Men Quarter-final
Tuesday, 3 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag United States David Morris Taylor Iii 12
2 Badge/Flag San Marino Myles Nazem Amine 2
Deepak Punia - Zushen Lin
86 kg Men Quarter-final
Tuesday, 3 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag India Deepak Punia 6
2 Badge/Flag China Zushen Lin 3
Semi-final
Hassan Yazdanicharati - Artur Naifonov
86 kg Men Semi-final
Wednesday, 4 Aug 2021 05:36
Name Points
1 Badge/Flag Iran Hassan Yazdanicharati 7
2 Badge/Flag Russian Olympic Committee Artur Naifonov 1
David Morris Taylor Iii - Deepak Punia
86 kg Men Semi-final
Wednesday, 4 Aug 2021 05:36
Name Points
1 Badge/Flag United States David Morris Taylor Iii 10
2 Badge/Flag India Deepak Punia 0
1st Repechage Round
Javrail Shapiev - Stefan Reichmuth
86 kg Men 1st Repechage Round
Wednesday, 4 Aug 2021 22:00
Name Points
1 Badge/Flag Uzbekistán Javrail Shapiev 5
2 Badge/Flag Switzerland Stefan Reichmuth 2
Myles Nazem Amine - Ali Shabanau
86 kg Men 1st Repechage Round
Wednesday, 4 Aug 2021 22:00
Name Points
1 Badge/Flag San Marino Myles Nazem Amine 2
2 Badge/Flag Belarus Ali Shabanau 0
Bronce medal combat
Artur Naifonov - Javrail Shapiev
86 kg Men Bronce medal combat
Thursday, 5 Aug 2021 07:10
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Artur Naifonov 2
2 Badge/Flag Uzbekistán Javrail Shapiev 0
Myles Nazem Amine - Deepak Punia
86 kg Men Bronce medal combat
Thursday, 5 Aug 2021 07:10
Name Points
1 Badge/Flag San Marino Myles Nazem Amine 4
2 Badge/Flag India Deepak Punia 2
Final
David Morris Taylor Iii - Hassan Yazdanicharati
86 kg Men Final
Thursday, 5 Aug 2021 07:20
Name Points
1 Badge/Flag United States David Morris Taylor Iii 4
2 Badge/Flag Iran Hassan Yazdanicharati 3
57 kg Women Women 1/8 Eliminations
Risako Kawai - Fatoumata Yarie Camara
57 kg Women 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Japan Risako Kawai 8
2 Badge/Flag Guinea Fatoumata Yarie Camara 2
Khongorzul Boldsaikhan - Mathilde Riviere
57 kg Women 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Mongolia Khongorzul Boldsaikhan 7
2 Badge/Flag France Mathilde Riviere 5
Tetyana Kit - Siwar Bouseta
57 kg Women 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Tetyana Kit 2
2 Badge/Flag Tunissia Siwar Bouseta 0
Helen Louise Maroulis - Ningning Rong
57 kg Women 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag United States Helen Louise Maroulis 8
2 Badge/Flag China Ningning Rong 4
Iryna Kurachkina - Anshu Malik
57 kg Women 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Belarus Iryna Kurachkina 8
2 Badge/Flag India Anshu Malik 2
Valeria Koblova - Alma jane Valencia escoto
57 kg Women 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Valeria Koblova 5
2 Badge/Flag Mexico Alma jane Valencia escoto 2
Evelina georgieva Nikolova - Jowita Maria Wrzesien
57 kg Women 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Bulgaria Evelina georgieva Nikolova 3
2 Badge/Flag Poland Jowita Maria Wrzesien 0
Odunayo Folasade Adekuoroye - Anastasia Nichita
57 kg Women 1/8 Eliminations
Tuesday, 3 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Nigeria Odunayo Folasade Adekuoroye 8
2 Badge/Flag Moldova Anastasia Nichita 2
Quarter-final
Risako Kawai - Khongorzul Boldsaikhan
57 kg Women Quarter-final
Tuesday, 3 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Japan Risako Kawai 7
2 Badge/Flag Mongolia Khongorzul Boldsaikhan 0
Helen Louise Maroulis - Tetyana Kit
57 kg Women Quarter-final
Tuesday, 3 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag United States Helen Louise Maroulis 8
2 Badge/Flag Ukraine Tetyana Kit 0
Iryna Kurachkina - Valeria Koblova
57 kg Women Quarter-final
Tuesday, 3 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Belarus Iryna Kurachkina 6
2 Badge/Flag Russian Olympic Committee Valeria Koblova 3
Evelina georgieva Nikolova - Anastasia Nichita
57 kg Women Quarter-final
Tuesday, 3 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Bulgaria Evelina georgieva Nikolova 6
2 Badge/Flag Moldova Anastasia Nichita 3
Semi-final
Risako Kawai - Helen Louise Maroulis
57 kg Women Semi-final
Wednesday, 4 Aug 2021 05:50
Name Points
1 Badge/Flag Japan Risako Kawai 2
2 Badge/Flag United States Helen Louise Maroulis 1
Iryna Kurachkina - Evelina georgieva Nikolova
57 kg Women Semi-final
Wednesday, 4 Aug 2021 05:50
Name Points
1 Badge/Flag Belarus Iryna Kurachkina 11
2 Badge/Flag Bulgaria Evelina georgieva Nikolova 0
1st Repechage Round
Khongorzul Boldsaikhan - Fatoumata Yarie Camara
57 kg Women 1st Repechage Round
Wednesday, 4 Aug 2021 22:00
Name Points
1 Badge/Flag Mongolia Khongorzul Boldsaikhan 10
2 Badge/Flag Guinea Fatoumata Yarie Camara 0
Valerria Koblova - Anshu Anshu
57 kg Women 1st Repechage Round
Wednesday, 4 Aug 2021 22:00
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Valerria Koblova 5
2 Badge/Flag India Anshu Anshu 1
Bronce medal combat
Helen Louise Maroulis - Khongorzul Boldsaikhan
57 kg Women Bronce medal combat
Thursday, 5 Aug 2021 08:05
Name Points
1 Badge/Flag United States Helen Louise Maroulis 11
2 Badge/Flag Mongolia Khongorzul Boldsaikhan 0
Evelina georgieva Nikolova - Valeria Koblova
57 kg Women Bronce medal combat
Thursday, 5 Aug 2021 08:05
Name Points
1 Badge/Flag Bulgaria Evelina georgieva Nikolova 5
2 Badge/Flag Russian Olympic Committee Valeria Koblova 0
Final
Risako Kawai - Iryna Kurachkina
57 kg Women Final
Thursday, 5 Aug 2021 08:15
Name Points
1 Badge/Flag Japan Risako Kawai 5
2 Badge/Flag Belarus Iryna Kurachkina 0
74 kg Men Men 1/8 Eliminations
Frank Chamizo Marquez - Avtandil Kentchadze
74 kg Men 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Italy Frank Chamizo Marquez 5
2 Badge/Flag Georgia Avtandil Kentchadze 1
Turan Bayramov - Vasyl Mykhailov
74 kg Men 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Azerbaiyán Turan Bayramov 4
2 Badge/Flag Ukraine Vasyl Mykhailov 2
Mahamedkhabib Kadzimahamedau - Jeandry Garzon Caballero
74 kg Men 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Belarus Mahamedkhabib Kadzimahamedau 12
2 Badge/Flag Cuba Jeandry Garzon Caballero 8
Kyle douglas Dake - Mostafa Hosseinkhani
74 kg Men 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag United States Kyle douglas Dake 4
2 Badge/Flag Iran Mostafa Hosseinkhani 0
Zaurbek Sidakov - Augusto Midana
74 kg Men 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Zaurbek Sidakov 12
2 Badge/Flag Guinea-Bissau Augusto Midana 2
Bekzod Abdurakhmonov - Franklin Gomez Matos
74 kg Men 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Uzbekistán Bekzod Abdurakhmonov 10
2 Badge/Flag Puerto Rico Franklin Gomez Matos 0
Amr Reda Ramadan Hussen - Kamil Rybicki
74 kg Men 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Egypt Amr Reda Ramadan Hussen 6
2 Badge/Flag Poland Kamil Rybicki 1
Daniyar Kaisanov - Keisuke Otoguro
74 kg Men 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Kazakhstan Daniyar Kaisanov 2
2 Badge/Flag Japan Keisuke Otoguro 2
Quarter-final
Frank Chamizo Marquez - Turan Bayramov
74 kg Men Quarter-final
Wednesday, 4 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Italy Frank Chamizo Marquez 3
2 Badge/Flag Azerbaiyán Turan Bayramov 1
Mahamedkhabib Kadzimahamedau - Kyle douglas Dake
74 kg Men Quarter-final
Wednesday, 4 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Belarus Mahamedkhabib Kadzimahamedau 11
2 Badge/Flag United States Kyle douglas Dake 0
Zaurbek Sidakov - Bekzod Abdurakhmonov
74 kg Men Quarter-final
Wednesday, 4 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Zaurbek Sidakov 13
2 Badge/Flag Uzbekistán Bekzod Abdurakhmonov 6
Daniyar Kaisanov - Amr Reda Ramadan Hussen
74 kg Men Quarter-final
Wednesday, 4 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Kazakhstan Daniyar Kaisanov 8
2 Badge/Flag Egypt Amr Reda Ramadan Hussen 5
Semi-final
Mahamedkhabib Kadzimahamedau - Frank Chamizo Marquez
74 kg Men Semi-final
Thursday, 5 Aug 2021 05:25
Name Points
1 Badge/Flag Belarus Mahamedkhabib Kadzimahamedau 9
2 Badge/Flag Italy Frank Chamizo Marquez 7
Zaurbek Sidakov - Daniyar Kaisanov
74 kg Men Semi-final
Thursday, 5 Aug 2021 05:25
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Zaurbek Sidakov 11
2 Badge/Flag Kazakhstan Daniyar Kaisanov 0
1st Repechage Round
Kyle douglas Dake - Jeandry Garzon Caballero
74 kg Men 1st Repechage Round
Thursday, 5 Aug 2021 22:00
Name Points
1 Badge/Flag United States Kyle douglas Dake 10
2 Badge/Flag Cuba Jeandry Garzon Caballero 0
Bekzod Abdurakhmonov - Augusto Midana
74 kg Men 1st Repechage Round
Thursday, 5 Aug 2021 22:00
Name Points
1 Badge/Flag Uzbekistán Bekzod Abdurakhmonov 10
2 Badge/Flag Guinea-Bissau Augusto Midana 0
Bronce medal combat
Kyle douglas Dake - Frank Chamizo Marquez
74 kg Men Bronce medal combat
Friday, 6 Aug 2021 06:40
Name Points
1 Badge/Flag United States Kyle douglas Dake 5
2 Badge/Flag Italy Frank Chamizo Marquez 0
Bekzod Abdurakhmonov - Daniyar Kaisanov
74 kg Men Bronce medal combat
Friday, 6 Aug 2021 06:40
Name Points
1 Badge/Flag Uzbekistán Bekzod Abdurakhmonov 13
2 Badge/Flag Kazakhstan Daniyar Kaisanov 2
Final
Zaurbek Sidakov - Mahamedkhabib Kadzimahamedau
74 kg Men Final
Friday, 6 Aug 2021 06:50
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Zaurbek Sidakov 7
2 Badge/Flag Belarus Mahamedkhabib Kadzimahamedau 0
125 kg Men Men 1/8 Eliminations
GEno Petriashvili - Diaaeldin Kamal Goud Abdelmottaleb
125 kg Men 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Georgia GEno Petriashvili 11
2 Badge/Flag Egypt Diaaeldin Kamal Goud Abdelmottaleb 0
Zhiwei Deng - Sergei Kozyrev
125 kg Men 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag China Zhiwei Deng 4
2 Badge/Flag Russian Olympic Committee Sergei Kozyrev 1
Egzon Shala - Djahid Berrahal
125 kg Men 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Kosovo Egzon Shala 6
2 Badge/Flag Argeria Djahid Berrahal 0
Amir Hossein Zare - Oleksandr Khotsianivskyi
125 kg Men 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Iran Amir Hossein Zare 7
2 Badge/Flag Ukraine Oleksandr Khotsianivskyi 0
Taha Akgul - Amarveer Dhesi
125 kg Men 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Turkey Taha Akgul 5
2 Badge/Flag Canada Amarveer Dhesi 0
Gable Dan Steveson - Aiaal Lazarev
125 kg Men 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag United States Gable Dan Steveson 10
2 Badge/Flag Kyrgyzstan Aiaal Lazarev 0
Lkhagvagerel Munkhtur - Dzianis Khramiankou
125 kg Men 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Mongolia Lkhagvagerel Munkhtur 8
2 Badge/Flag Belarus Dzianis Khramiankou 4
Yusup Batirmurzaev - Gennadij Cudinovic
125 kg Men 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Kazakhstan Yusup Batirmurzaev 10
2 Badge/Flag Germany Gennadij Cudinovic 2
Quarter-final
GEno Petriashvili - Zhiwei Deng
125 kg Men Quarter-final
Wednesday, 4 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Georgia GEno Petriashvili 5
2 Badge/Flag China Zhiwei Deng 2
Amir Hossein Zare - Egzon Shala
125 kg Men Quarter-final
Wednesday, 4 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Iran Amir Hossein Zare 13
2 Badge/Flag Kosovo Egzon Shala 2
Gable Dan Steveson - Taha Akgul
125 kg Men Quarter-final
Wednesday, 4 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag United States Gable Dan Steveson 8
2 Badge/Flag Turkey Taha Akgul 0
Lkhagvagerel Munkhtur - Gennadij Cudinovic
125 kg Men Quarter-final
Wednesday, 4 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Mongolia Lkhagvagerel Munkhtur 6
2 Badge/Flag Germany Gennadij Cudinovic 5
Semi-final
GEno Petriashvili - Amir Hossein Zare
125 kg Men Semi-final
Thursday, 5 Aug 2021 05:45
Name Points
1 Badge/Flag Georgia GEno Petriashvili 6
2 Badge/Flag Iran Amir Hossein Zare 3
Gable Dan Steveson - Lkhagvagerel Munkhtur
125 kg Men Semi-final
Thursday, 5 Aug 2021 05:45
Name Points
1 Badge/Flag United States Gable Dan Steveson 5
2 Badge/Flag Mongolia Lkhagvagerel Munkhtur 0
1st Repechage Round
Zhiwei Deng - Diaaeldin Abdelmottaleb
125 kg Men 1st Repechage Round
Thursday, 5 Aug 2021 22:00
Name Points
1 Badge/Flag China Zhiwei Deng 7
2 Badge/Flag Egypt Diaaeldin Abdelmottaleb 2
Taha Akgul - Aiaal Lazarev
125 kg Men 1st Repechage Round
Thursday, 5 Aug 2021 22:00
Name Points
1 Badge/Flag Turkey Taha Akgul 4
2 Badge/Flag Kyrgyzstan Aiaal Lazarev 0
Bronce medal combat
Amir Hossein Zare - Zhiwei Deng
125 kg Men Bronce medal combat
Friday, 6 Aug 2021 07:10
Name Points
1 Badge/Flag Iran Amir Hossein Zare 5
2 Badge/Flag China Zhiwei Deng 0
Taha Akgul - Lkhagvagerel Munkhtur
125 kg Men Bronce medal combat
Friday, 6 Aug 2021 07:10
Name Points
1 Badge/Flag Turkey Taha Akgul 5
2 Badge/Flag Mongolia Lkhagvagerel Munkhtur 0
Final
Gable Dan Steveson - GEno Petriashvili
125 kg Men Final
Friday, 6 Aug 2021 07:20
Name Points
1 Badge/Flag United States Gable Dan Steveson 10
2 Badge/Flag Georgia GEno Petriashvili 8
53 kg Women Women 1/8 Eliminations
Vinesh Vinesh - Sofia Magdalena Mattsson
53 kg Women 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag India Vinesh Vinesh 7
2 Badge/Flag Sweden Sofia Magdalena Mattsson 1
Vanesa Kaladzinskaya - Andreea Beatrice Ana
53 kg Women 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Belarus Vanesa Kaladzinskaya 10
2 Badge/Flag Romania Andreea Beatrice Ana 0
Jacarra Gwenisha Winchester - Olga Khoroshavtseva
53 kg Women 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag United States Jacarra Gwenisha Winchester 7
2 Badge/Flag Russian Olympic Committee Olga Khoroshavtseva 4
Qianyu Pang - Laura Herin Avila
53 kg Women 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag China Qianyu Pang 2
2 Badge/Flag Cuba Laura Herin Avila 0
Luisa elizabeth Valverde melendres - Maria Prevolaraki
53 kg Women 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Ecuador Luisa elizabeth Valverde melendres 11
2 Badge/Flag Greece Maria Prevolaraki 4
Bolortuya Bat Ochir - Rckaela Maree Ramos Aquino
53 kg Women 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Mongolia Bolortuya Bat Ochir 4
2 Badge/Flag Guam Rckaela Maree Ramos Aquino 0
Roksana Marta Zasina - Tatyana Akhmetova
53 kg Women 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Poland Roksana Marta Zasina 3
2 Badge/Flag Kazakhstan Tatyana Akhmetova 2
Mayu Mukaida - Joseph Emilienne Essombe Tiako
53 kg Women 1/8 Eliminations
Wednesday, 4 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Japan Mayu Mukaida 10
2 Badge/Flag Cameroon Joseph Emilienne Essombe Tiako 0
Quarter-final
Vanesa Kaladzinskaya - Vinesh Vinesh
53 kg Women Quarter-final
Wednesday, 4 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Belarus Vanesa Kaladzinskaya 9
2 Badge/Flag India Vinesh Vinesh 3
Qianyu Pang - Jacarra Gwenisha Winchester
53 kg Women Quarter-final
Wednesday, 4 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag China Qianyu Pang 6
2 Badge/Flag United States Jacarra Gwenisha Winchester 2
Bolortuya Bat Ochir - Luisa elizabeth Valverde melendres
53 kg Women Quarter-final
Wednesday, 4 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Mongolia Bolortuya Bat Ochir 15
2 Badge/Flag Ecuador Luisa elizabeth Valverde melendres 5
Mayu Mukaida - Roksana Marta Zasina
53 kg Women Quarter-final
Wednesday, 4 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Japan Mayu Mukaida 12
2 Badge/Flag Poland Roksana Marta Zasina 2
Semi-final
Qianyu Pang - Vanesa Kaladzinskaya
53 kg Women Semi-final
Thursday, 5 Aug 2021 06:05
Name Points
1 Badge/Flag China Qianyu Pang 2
2 Badge/Flag Belarus Vanesa Kaladzinskaya 2
Mayu Mukaida - Bolortuya Bat Ochir
53 kg Women Semi-final
Thursday, 5 Aug 2021 06:05
Name Points
1 Badge/Flag Japan Mayu Mukaida 6
2 Badge/Flag Mongolia Bolortuya Bat Ochir 3
1st Repechage Round
Jacarra Gwenisha Winchester - Laura Herin Avila
53 kg Women 1st Repechage Round
Thursday, 5 Aug 2021 22:00
Name Points
1 Badge/Flag United States Jacarra Gwenisha Winchester 5
2 Badge/Flag Cuba Laura Herin Avila 0
Joseph Emilienne Essombe Tiako - Roksana Marta Zasina
53 kg Women 1st Repechage Round
Thursday, 5 Aug 2021 22:00
Name Points
1 Badge/Flag Cameroon Joseph Emilienne Essombe Tiako 4
2 Badge/Flag Poland Roksana Marta Zasina 4
Bronce medal combat
Vanesa Kaladzinskaya - Jacarra Gwenisha Winchester
53 kg Women Bronce medal combat
Friday, 6 Aug 2021 08:05
Name Points
1 Badge/Flag Belarus Vanesa Kaladzinskaya 4
2 Badge/Flag United States Jacarra Gwenisha Winchester 0
Bolortuya Bat Ochir - Joseph Emilienne Essombe Tiako
53 kg Women Bronce medal combat
Friday, 6 Aug 2021 08:05
Name Points
1 Badge/Flag Mongolia Bolortuya Bat Ochir 14
2 Badge/Flag Cameroon Joseph Emilienne Essombe Tiako 4
Final
Mayu Mukaida - Qianyu Pang
53 kg Women Final
Friday, 6 Aug 2021 08:15
Name Points
1 Badge/Flag Japan Mayu Mukaida 5
2 Badge/Flag China Qianyu Pang 4
65 kg Men Men 1/8 Eliminations
Gadzhimurad Rashidov - Vazgen Tevanyan
65 kg Men 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Gadzhimurad Rashidov 6
2 Badge/Flag Armenia Vazgen Tevanyan 0
Magomedmurad Gadzhiev - Georgios Pilidis
65 kg Men 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Poland Magomedmurad Gadzhiev 11
2 Badge/Flag Greece Georgios Pilidis 0
Takuto Otoguro - Tulga Tumur Ochir
65 kg Men 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Japan Takuto Otoguro 6
2 Badge/Flag Mongolia Tulga Tumur Ochir 3
Iszmail Muszukajev - Agustin alejandro Destribats
65 kg Men 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Hungary Iszmail Muszukajev 9
2 Badge/Flag Argentina Agustin alejandro Destribats 6
Daulet Niyazbekov - Alejandro Enrique Valdes Tobier
65 kg Men 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Kazakhstan Daulet Niyazbekov 21
2 Badge/Flag Cuba Alejandro Enrique Valdes Tobier 11
Haji Aliyev - Adama Diatta
65 kg Men 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Azerbaiyán Haji Aliyev 4
2 Badge/Flag Senegal Adama Diatta 0
Morteza Ghiasi Cheka - Haithem Dakhlaoui
65 kg Men 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Iran Morteza Ghiasi Cheka 5
2 Badge/Flag Tunissia Haithem Dakhlaoui 1
Bajrang Punia - Ernazar Akmataliev
65 kg Men 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag India Bajrang Punia 3
2 Badge/Flag Kyrgyzstan Ernazar Akmataliev 3
Quarter-final
Gadzhimurad Rashidov - Magomedmurad Gadzhiev
65 kg Men Quarter-final
Thursday, 5 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Gadzhimurad Rashidov 6
2 Badge/Flag Poland Magomedmurad Gadzhiev 2
Takuto Otoguro - Iszmail Muszukajev
65 kg Men Quarter-final
Thursday, 5 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Japan Takuto Otoguro 4
2 Badge/Flag Hungary Iszmail Muszukajev 1
Haji Aliyev - Daulet Niyazbekov
65 kg Men Quarter-final
Thursday, 5 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Azerbaiyán Haji Aliyev 9
2 Badge/Flag Kazakhstan Daulet Niyazbekov 1
Bajrang Punia - Morteza Ghiasi Cheka
65 kg Men Quarter-final
Thursday, 5 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag India Bajrang Punia 2
2 Badge/Flag Iran Morteza Ghiasi Cheka 1
Semi-final
Takuto Otoguro - Gadzhimurad Rashidov
65 kg Men Semi-final
Friday, 6 Aug 2021 05:25
Name Points
1 Badge/Flag Japan Takuto Otoguro 3
2 Badge/Flag Russian Olympic Committee Gadzhimurad Rashidov 2
Haji Aliyev - Bajrang Punia
65 kg Men Semi-final
Friday, 6 Aug 2021 05:25
Name Points
1 Badge/Flag Azerbaiyán Haji Aliyev 12
2 Badge/Flag India Bajrang Punia 5
1st Repechage Round
Iszmail Muszukajev - Tulga Tumur Ochir
65 kg Men 1st Repechage Round
Saturday, 7 Aug 2021 05:55
Name Points
1 Badge/Flag Hungary Iszmail Muszukajev 4
2 Badge/Flag Mongolia Tulga Tumur Ochir 2 VP01
Daulet Shabannay - Adama Diatta
65 kg Men 1st Repechage Round
Saturday, 7 Aug 2021 05:55
Name Points
1 Badge/Flag Kazakhstan Daulet Shabannay 10
2 Badge/Flag Senegal Adama Diatta 0 VSU
Bronce medal combat
Gadzhimurad Rashidov - Iszmail Muszukajev
65 kg Men Bronce medal combat
Saturday, 7 Aug 2021 06:40
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Gadzhimurad Rashidov 5
2 Badge/Flag Hungary Iszmail Muszukajev 0 VPO
Bajrang Punia - Daulet Niyazbekov
65 kg Men Bronce medal combat
Saturday, 7 Aug 2021 06:40
Name Points
1 Badge/Flag India Bajrang Punia 8
2 Badge/Flag Kazakhstan Daulet Niyazbekov 0 VPO
Final
Takuto Otoguro - Haji Aliyev
65 kg Men Final
Saturday, 7 Aug 2021 06:50
Name Points
1 Badge/Flag Japan Takuto Otoguro 5
2 Badge/Flag Azerbaiyán Haji Aliyev 4 VP01
97 kg Men Men 1/8 Eliminations
Abdulrashid Sadulaev - Sharif Sharifov
97 kg Men 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Abdulrashid Sadulaev 5
2 Badge/Flag Azerbaiyán Sharif Sharifov 0
Elizbar Odikadze - Mohammadhossein Mohammadian
97 kg Men 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Georgia Elizbar Odikadze 6
2 Badge/Flag Iran Mohammadhossein Mohammadian 3
Reineris Salas Perez - Aliaksandr Hushtyn
97 kg Men 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Cuba Reineris Salas Perez 4
2 Badge/Flag Belarus Aliaksandr Hushtyn 3
Alisher Yergali - Mohammed Fardj
97 kg Men 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Kazakhstan Alisher Yergali 0
2 Badge/Flag Argeria Mohammed Fardj 0
Suleyman Karadeniz - Magamed Ibragimov
97 kg Men 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Turkey Suleyman Karadeniz 3
2 Badge/Flag Uzbekistán Magamed Ibragimov 3
Abraham de Jesus Conyedo Ruano - Albert Saritov
97 kg Men 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Italy Abraham de Jesus Conyedo Ruano 6
2 Badge/Flag Romania Albert Saritov 1
Kyle Frederick Snyder - Jordan Steen
97 kg Men 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag United States Kyle Frederick Snyder 12
2 Badge/Flag Canada Jordan Steen 2
Magomedgadji Nurov - Mohamed Saadaoui
97 kg Men 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Macedonia Magomedgadji Nurov 5
2 Badge/Flag Tunissia Mohamed Saadaoui 0
Quarter-final
Suleyman Karadeniz - Alisher Yergali
97 kg Men Quarter-final
Thursday, 5 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Turkey Suleyman Karadeniz 8
2 Badge/Flag Kazakhstan Alisher Yergali 7
Kyle Frederick Snyder - Abraham de Jesus Conyedo Ruano
97 kg Men Quarter-final
Thursday, 5 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag United States Kyle Frederick Snyder 6
2 Badge/Flag Italy Abraham de Jesus Conyedo Ruano 0
Abdulrashid Sadulaev - Elizbar Odikadze
97 kg Men Quarter-final
Thursday, 5 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Abdulrashid Sadulaev 10
2 Badge/Flag Georgia Elizbar Odikadze 0
Reineris Salas Perez - Magomedgadji Nurov
97 kg Men Quarter-final
Thursday, 5 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Cuba Reineris Salas Perez 6
2 Badge/Flag Macedonia Magomedgadji Nurov 4
Semi-final
Abdulrashid Sadulaev - Reineris Salas Perez
97 kg Men Semi-final
Friday, 6 Aug 2021 05:45
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Abdulrashid Sadulaev 4
2 Badge/Flag Cuba Reineris Salas Perez 0
Kyle Frederick Snyder - Suleyman Karadeniz
97 kg Men Semi-final
Friday, 6 Aug 2021 05:45
Name Points
1 Badge/Flag United States Kyle Frederick Snyder 5
2 Badge/Flag Turkey Suleyman Karadeniz 0
1st Repechage Round
Toghrul Asgarov - Elizbar Odikadze
97 kg Men 1st Repechage Round
Saturday, 7 Aug 2021 05:55
Name Points
1 Badge/Flag Azerbaiyán Toghrul Asgarov 7
2 Badge/Flag Georgia Elizbar Odikadze 5 VP01
Abraham de Jesus Conyedo Ruano - Jordan Steen
97 kg Men 1st Repechage Round
Saturday, 7 Aug 2021 05:55
Name Points
1 Badge/Flag Italy Abraham de Jesus Conyedo Ruano 4
2 Badge/Flag Canada Jordan Steen 2 VP01
Bronce medal combat
Reineris Salas Perez - Sharif Sharifov
97 kg Men Bronce medal combat
Saturday, 7 Aug 2021 07:10
Name Points
1 Badge/Flag Cuba Reineris Salas Perez 3
2 Badge/Flag Azerbaiyán Sharif Sharifov 3 VP01
Abraham de Jesus Conyedo Ruano - Suleyman Karadeniz
97 kg Men Bronce medal combat
Saturday, 7 Aug 2021 07:10
Name Points
1 Badge/Flag Italy Abraham de Jesus Conyedo Ruano 6
2 Badge/Flag Turkey Suleyman Karadeniz 2 VP01
Final
Abdulrashid Sadulaev - Kyle Frederick Snyder
97 kg Men Final
Saturday, 7 Aug 2021 07:20
Name Points
1 Badge/Flag Russian Olympic Committee Abdulrashid Sadulaev 6
2 Badge/Flag United States Kyle Frederick Snyder 3 VP01
50 kg Women Women 1/8 Eliminations
Mariya Stadnik - Stalvira Orshush
50 kg Women 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Azerbaiyán Mariya Stadnik 11
2 Badge/Flag Russian Olympic Committee Stalvira Orshush 7
Sarra Hamdi - Seema Bisla
50 kg Women 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Tunissia Sarra Hamdi 3
2 Badge/Flag India Seema Bisla 1
Yui Susaki - Namuuntsetseg Tsogt Ochir
50 kg Women 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Japan Yui Susaki 10
2 Badge/Flag Mongolia Namuuntsetseg Tsogt Ochir 0
Lucia Yamileth Yepez Guzman - Valentina Ivanovna Islamova
50 kg Women 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Ecuador Lucia Yamileth Yepez Guzman 9
2 Badge/Flag Kazakhstan Valentina Ivanovna Islamova 6
Oksana Livach - Adijat Avorshai Idris
50 kg Women 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Oksana Livach 10
2 Badge/Flag Nigeria Adijat Avorshai Idris 0
Yanan Sun - Yusneylis Guzman Lopez
50 kg Women 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag China Yanan Sun 8
2 Badge/Flag Cuba Yusneylis Guzman Lopez 2
Sarah Ann Hildebrandt - Evin Demirhan
50 kg Women 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag United States Sarah Ann Hildebrandt 11
2 Badge/Flag Turkey Evin Demirhan 0
Miglena georgieva Selishka - Emilia Alina Vuc
50 kg Women 1/8 Eliminations
Thursday, 5 Aug 2021 23:19
Name Points
1 Badge/Flag Bulgaria Miglena georgieva Selishka 6
2 Badge/Flag Romania Emilia Alina Vuc 0
Quarter-final
Mariya Stadnik - Sarra Hamdi
50 kg Women Quarter-final
Thursday, 5 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Azerbaiyán Mariya Stadnik 10
2 Badge/Flag Tunissia Sarra Hamdi 0
Yui Susaki - Lucia Yamileth Yepez Guzman
50 kg Women Quarter-final
Thursday, 5 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag Japan Yui Susaki 10
2 Badge/Flag Ecuador Lucia Yamileth Yepez Guzman 0
Yanan Sun - Oksana Livach
50 kg Women Quarter-final
Thursday, 5 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag China Yanan Sun 7
2 Badge/Flag Ukraine Oksana Livach 3
Sarah Ann Hildebrandt - Miglena georgieva Selishka
50 kg Women Quarter-final
Thursday, 5 Aug 2021 23:47
Name Points
1 Badge/Flag United States Sarah Ann Hildebrandt 12
2 Badge/Flag Bulgaria Miglena georgieva Selishka 2
Semi-final
Yui Susaki - Mariya Stadnik
50 kg Women Semi-final
Friday, 6 Aug 2021 06:05
Name Points
1 Badge/Flag Japan Yui Susaki 11
2 Badge/Flag Azerbaiyán Mariya Stadnik 0
Yanan Sun - Sarah Ann Hildebrandt
50 kg Women Semi-final
Friday, 6 Aug 2021 06:05
Name Points
1 Badge/Flag China Yanan Sun 10
2 Badge/Flag United States Sarah Ann Hildebrandt 7
1st Repechage Round
Namuuntsetseg Tsogt Ochir - Lucia Yamileth Yepez Guzman
50 kg Women 1st Repechage Round
Saturday, 7 Aug 2021 05:55
Name Points
1 Badge/Flag Mongolia Namuuntsetseg Tsogt Ochir 0
2 Badge/Flag Ecuador Lucia Yamileth Yepez Guzman 0 VSU
Oksana Livach - Yusneylis Guzman Lopez
50 kg Women 1st Repechage Round
Saturday, 7 Aug 2021 05:55
Name Points
1 Badge/Flag Ukraine Oksana Livach 6
2 Badge/Flag Cuba Yusneylis Guzman Lopez 0 VFA
Bronce medal combat
Mariya Stadnik - Namuuntsetseg Tsogt Ochir
50 kg Women Bronce medal combat
Saturday, 7 Aug 2021 08:05
Name Points
1 Badge/Flag Azerbaiyán Mariya Stadnik 10
2 Badge/Flag Mongolia Namuuntsetseg Tsogt Ochir 0 VSU
Sarah Ann Hildebrandt - Oksana Livach
50 kg Women Bronce medal combat
Saturday, 7 Aug 2021 08:05
Name Points
1 Badge/Flag United States Sarah Ann Hildebrandt 12
2 Badge/Flag Ukraine Oksana Livach 1 VSU1
Final
Yui Susaki - Yanan Sun
50 kg Women Final
Saturday, 7 Aug 2021 08:15
Name Points
1 Badge/Flag Japan Yui Susaki 10
2 Badge/Flag China Yanan Sun 0

Webs de PRISA

cerrar ventana
Medios Prisa

© DIARIO AS, S.L.