AS USA
Live
Scores
Soccer
NFL
NBA
MLB
NCAA
Other Sports
Racing
Latest News
Entertainment
MeriStation
Stories
Log in
Sign in to comment
Log in
Log in
Sign in to comment
APP
Searcher
Search
Close
International editions
EDITION
en
SPAIN
CHILE
COLOMBIA
USA
MEXICO
LATIN USA
AMERICA
Return
Return to
Topics of the day
Topics
Pacers - Celtics TV
Indianapolis 500 TV
Charles Schwab Challenge TV
Panthers - Rangers TV
Mavericks - Timberwolves TV
Charles Schwab tee times
NFL 2024 schedule
Mega Millions today
Indycar horsepower
Powerball today
NBA Playoffs bracket
Who is Amanda Balionis?
Highest paid NBA
Doncic $346 million
Survivor prize money
Nikki Haley vote
Stage collapse Mexico
Marilyn Mosby
Kristaps Porzingis
Indy 500 favorites
California inheritance taxes
Taylor Swift Marvel
Eurocup Femenina
Eurocup Femenina
News
Matchday
Standings
Fixtures
Seasons
Season 2023/2024 Eurocup Femenina
Season 2022/2023 Eurocup Femenina
Season 2021/2022 Eurocup Femenina
Season 2020/2021 Eurocup Femenina
Season 2019/2020 Eurocup Femenina
Season 2018/2019 Eurocup Femenina
Menu
More
First round
Group stage
Playoffs
Dieciseisavos
Quarter-finals
Results
Eurocup Femenina 2019/2020
Matchday 1
Matchday 1
16 - 17 Oct
Matchday 1
16 - 17 Oct
Matchday 2
23 - 24 Oct
Matchday 3
30 - 31 Oct
Matchday 4
06 - 07 Nov
Matchday 5
27 - 28 Nov
Matchday 6
04 - 05 Dec
Matchday 2
Group A
InvestInTheWest AJP Gorzow
93 - 57
KP Brno
Th-17/10 12:00
Botas Sport
91 - 64
Neve David Ramla
Th-17/10 12:00
Group B
MBA Moscow
90 - 58
KB Pristhina
We-16/10 12:00
Spartak Vidnoje
80 - 71
Besiktas JK
Th-17/10 11:00
Group C
BC Polkowice
59 - 64
Bellona Kayseri
We-16/10 13:00
A3 Basket Umea
65 - 109
Orman Genclik
Th-17/10 13:00
Group D
Enisey Krasnoyarsk
82 - 59
MBK Ruzomberok
We-16/10 08:30
Hatayspor
79 - 71
Tsmoki Minsk
Th-17/10 12:00
Group E
Galatasaray Odeabank
74 - 55
Lulea BBK
We-16/10 12:30
Polskieprzetwory Bydgoszcz
72 - 67
ACS Sepsi
Th-17/10 12:00
Group F
Uni Györ
76 - 62
Olivais Coimbra
We-16/10 12:00
Perfumerías Avenida
62 - 59
Lointek Gernika Bizkaia
Th-17/10 14:30
Group G
Olympiacos
70 - 41
Namur Capitale
We-16/10 11:30
VBW CEKK Ceglèd
51 - 77
Valencia BC
Th-17/10 12:30
Group H
DVTK Miskolc
75 - 47
NKA Universitas PEAC
We-16/10 12:30
Basket Landes
65 - 60
Cadí La Seu
We-16/10 14:00
Group I
KSC Szekszard
59 - 55
We-16/10 12:00
Rutronik Stars Keltern
65 - 79
Herner
Th-17/10 13:00
Group J
Flammes
81 - 48
Liege Panthers
We-16/10 14:00
Elfic Fribourg
73 - 60
Roche Vendee
Th-17/10 13:30
Updated at
06:57h
ET
- Wednesday, 10/04/2024